• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie myszki do CS GO (<100 zł)
#21
Drobny update - z powodu problemu z pojawiającymi się co jakiś czas zawirowaniami kursora usunąłem Sicę, a na jej miejsce wstawiłem jedną najlepszych w stosunku cena-jakość myszek. Jeszcze niedawno kosztowała sporo więcej przez co nie była tak interesująca jak dzisiaj. Podczas następnej wizyty u koleżanki zwrócę uwagę na scroll i kabel, których nie uwzględniłem w zaletach i wadach bo po prostu nie pamiętam jak wyglądała sprawa z nimi. 
Co do wątku o myszkach do 150 zł to powiem szczerze, że nie wiem, czy jest sens w ogóle go robić. W tym pułapie cenowym wybór jest dużo większy, więc nie ma aż takich problemów. W każdym razie pracuję nad czymś co w niedalekiej przyszłości pewnie wstawię na forum :)
Można prosić o podpięcie tego tematu do działu z pytaniem o myszki? Może więcej ludzi zwróci uwagę przed zadaniem pytania :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#22
Troszkę dopracuj i w sumie czemu nie. Np. pod jakie chwyty, same surowe, ale najprzydatniejsze informacje
Tylko jeszcze muszą inni wyrazić zgodę ;D
Odpowiedz
#23
Chwyty dodane, końcówka tekstu lekko zmodyfikowana.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#24
Delux M555 ma kształt Deathaddera, więc dlaczego dziwny? xd
Odpowiedz
#25
to kształt podobny do DA, nie taki sam.
np. Cornet, mycha za 20 zł swego czasu to dokładnie kształt DA, tylko że mniejsza. Delux jest nieco inna, szczególnie boki
Odpowiedz
#26
A no. Tak jak napisał Czyszczu - szczególnie dziwne, a dla niektórych problematyczne, są właśnie boki. Przyciski także się trochę różnią, ale to mniejsza sprawa.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#27
Niech to DM zrobi Kinzu z 3360 i dobrymi przełącznikami. Dałby za to każde pieniądze.
Mam już dość swojego KinzuAddera.

Myszka w kształcie Kinzu byłaby bardzo dobrym ruchem. Jeszcze 3 lata temu Kinzu robiła furorę, ze względu na swój kształt. Znam masę osób, które grałyby na Kinzu gdyby nie przełączniki i imput lag.
Tylko fajnie jakby na tym evencie coś zdradzili. Bo planuje kupić Kone Pure 2017, ale jakbym wiedział, że wyjdzie takie cudo od DM to bym poczekał.
Odpowiedz
#28
Stachu, nawet wystarczy coś identycznego jak Kinzu, też z A3050 ale bez jej wad i z normalną ceną. Świat będzie zbawiony :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#29
Tylko czekam na jakies newsy z tego eventu DM xd
Odpowiedz
#30
(01-28-2017, 05:54 PM)Moon napisał(a): *Tragiczne metalowe(!) ślizgacze(kombinując, mozna jednak coś z tym zrobić)
Ło panie, ja osobiście te ślizgacze uważam za największe błogosławieństwo jakie mnie w życiu spotkało, chętnie bym coś takiego do g203 wsadził.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.