• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mouse bungee
#1
Witam. Zamierzam kupić mouse bungee, lecz nie wiem które wybrać. Mam na oku Razerowe, z przyzwyczajenia do tej firmy i do tego, że so far zawiodła mnie tylko raz :D Lecz nie wiem nic o mouse bungee, także proszę o rady :D
Odpowiedz
#2
Cougar Bunker, ostatnio kupiłam i jest mega! Ślicznie zdobi biurko, jest solidny, świetnie trzyma się biurka, jest małych wymiarów, dobrze trzyma przewód, bez żadnych udziwnień i dodatkowych bajerów.
Odpowiedz
#3
Wydaje się za lekki jak na moje gwałtowne ruchy myszką, myślę, że może się przewracać
Odpowiedz
#4
Cougar Bunker przewracać?? Chłopie, prędzej wyrwiesz go z blatem biurka niż przewrócisz, jego nawet Pudzian nie ruszy. On jest na przylepcach i to bardzo mocnych, przyklejasz i żadna siła nie odklei :D Prędzej urwiesz kabel od myszki od gwałtownych ruchów niż ruszysz o milimetr Bunkera :D
Odpowiedz
#5
Może i tak, ale nie ukrywam, że wygląd nie w moim guście xD
Odpowiedz
#6
Chociaż nie mieliśmy tego Bunkera to wygląda dobrze, przy swojej cenie też bym go rozważał. Kiedyś Apuri były po ok. 100 zł to wiadomo, że się je brało ale teraz nawet dostać ich nie idzie w sklepie. Od Zowie, Razera, CM nie ma żadnego ciekawego MB.
Odpowiedz
#7
Tego Bunkera można jeszcze dostać gdziekolwiek poza allegro? XD Bo przyznam, że przydałoby mi się MB.

=EDIT= 
Z tego co znalazłem, najciekawszymi opcjami wydają się narazie Sharkoon MB10 oraz dostępny na allegro Varr Gaming Mouse Bungee :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#8
Bunker właśnie wygląda kozacko :) Ale ciężko go dostać, poszukaj na zagranicznych stronach, gdzie wysyłają do Polski, powinny być.
Odpowiedz
#9
Co do wyglądu się zgadzam :)
Cholera jeszcze niedawno dało się go bez większego problemu dostać. Ewelino masz może linka do jakiejś z takich stron? Bo np. na ebay'u cena jest jakaś kosmiczna :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#10
gdzieś z końcem lutego może znowu się pojawią bunkery, caseking jest dystybutorem i tak u nich to jest napisane ;) spróbuje go na testy dorwać jak się gdzieś pojawi w sklepach :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.