• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gruba Podkladka
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) : dm1 pro
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? goliathus omega ( 270x220x4)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): podobna do goliathusa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: mid 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: o podobnym slizgu do goliathusa omega ew. lekko wolniejsza
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 40 ze wszystkim
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)cenie raczej prostote, brak, tu chyba tyle co goliathus poniewaz opieram nadgarstek na podkladce i musi byc wygodna(aby nie czuc przez nia biurka)
    szperajac troche mam : rampage 300268 scar ( nie moge nigdzie znalezc zadnych opinii czy recenzji) , natec m12 midi ( za cene oraz prostote, nie wiem czy 2,5 mm nie bd za malo) no i jest jeszcze goliathus na allegro ale to juz 2 x drozszy niz natec + czy one sa w ogole oryginalne?
Odpowiedz
#2
Jeszcze zdążysz na promocję świetnej podkładki Roccat Taito, jest naprawdę tanio w promocji: http://procpu.pl/p/1723/8471/roccat-tait...racza.html
Odpowiedz
#3
Tak widzialem, ale nie ma obszywanych bokow i cena z wysylka juz robi sie 2 x wyzsza za takiego nateca czy rampage. Jest ona naprawde warta tej doplaty?
Odpowiedz
#4
Dla mnie obszywane boki to minus, bo niewygodnie leży dłoń, ociera o te boki co mnie irytuje. No ale jak Ci nie przeszkadza to ok. Natec jest wersja obszywana i mam ją, na Natec siedziałam z kilka miesięcy, spoko podkładka, ale jak przesiadłam się na Roccat Kanga, to na razie lepszej nie miałam.
Odpowiedz
#5
W sumie chcialem obszywana ze wzgledu na to ze ta powloka nie bd sie odklejac, ale nie pomyslalem o komforcie. Ale skoro tyle osob tak pozytywnie ocenia nateca to chyba nie ma tragedii. Naprawde nigdzie w internecie nie ma nic o tym rampage 300268 ??
Odpowiedz
#6
Nie muszą akurat te boki dla Ciebie przeszkadzać, to tylko ja tak mam :D O Rampage nawet nie słyszałam, niech chłopcy się wypowiedzą :D
Odpowiedz
#7
Rampage bym nie ryzykował.
Wierząc jednemu użytkownikowi lepiej wziąć Propada (4mm)
Taito nie jest w wersji King Size, wiec nie jest to super okazja
Propad jest troche szybszy i nie ,,wyhamowuje ruchów jak Taito",
Dlatego ta podkladka nie musi podobac sie kazdemu. Oczywiście nie jest zła (ja ją mam ;D), ale szczerze sam wziąłbym Propada
Roccat ma takie coś, że z podkładki korzysta się lepiej na myszkach z jego firmy, tzn. na DM1 Pro grało mi się na Taito... tak średnio. Ślizgacze chodziły gorzej niż na Savu
Jakbyś sypnął hajsem to Taito 2017 jest wszystkim czego potrzebujesz, lepsza wersja normalnego Taito, z wyrównanym ślizgiem i lepszą jakością
Odpowiedz
#8
Uruchomiłam kompa i mi myszka zaczęła świrować. Musiałam czyścić podkładkę z pyłków, przedmuchać i podkładkę i myszkę, bo nieźle do Kangi kurz przylega i to chyba mogło być przyczyną tego że świrowała, zatrzymywała się, innych pomysłów nie mam. Odpowiada mi grubość Kangi 2mm, 3 i 4 jaką ma Propad zdecydowanie za gruba.
Odpowiedz
#9
ale autorowi pasuje większa grubość i takiej chce xD
Weź Propada, kto wie, moze recenzja bedzie w lutym
Odpowiedz
#10
Czyszczu, to już wiem kto jest adminem :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.