• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS GO +/- 300zł.
#1
Witam chciałbym propozycje słuchawek do csa słyszałem o ISK HD9999 i do tego Xonar DG.
A wy co myslicie?
Odpowiedz
#2
Fajnie jakbyś wypełnij schemat.
ISK HD9999 + Xonar DG to połączenie średnie, no chyba, że lubisz jasne brzmienie (takie superluxowe, mało basu w porównaniu do tonów wysokich).
Słuchawki jak najbardziej się nadadzą, karta jest też dobrym dopełnieniem.
Odpowiedz
#3
Sad 
  • jakie obecnie używasz? z tel samsung
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? nie
    - jeśli tak – to jakiej?
  • - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?myslalem nad xonarem +/- 100zl
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej ALC887
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)głównie gry ale muzyke też słucham
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?trap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?CS GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?400
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?raczej komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?mam mały pokój i w dodatku z 6 letnią siostrą często gada i takie tam wiec wygłuszenie chciałbym miec
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?nie wiem tak aby było jaknajlepsze pozycjonowanie i ilos nadchodzacych przeciwników
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?moze 
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):aby były wygodne
Odpowiedz
#4
To taki zestaw będzie jak najbardziej ok ;)
Odpowiedz
#5
A pozycjonowanie?
A bass spoko będzie?
Odpowiedz
#6
Wchodzą do nich całe małzowiny???
Odpowiedz
#7
Pozycjonowanie jak najbardziej przyjacielu ;)
Bas też, chociaż nie jest super muzykalny, chociaż to przepaść pomiędzy tym co masz teraz. Za 260 to okazja ;)
Bez problemu powinny Ci się zmieścić w nich uszy, tylko nie wiem jakie masz ;D
Masz też 2 pary nauszników w zestawie, korzystaj z tych co bardziej wygłuszają, zyska też na tym bas.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.