• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja sterowników AMD problem
#1
Witam , to znowu ja :D Zaktualizowałem dzisiaj sterowniki karty graficznej . Aktualna wersja to 16.2.2 i jest ona najnowsza . Po aktualizacji występuję dziwne skoki ekranu , pokazują się dziwne paski na monitorze. Dodaje film ( przepraszam za jakość ) https://www.youtube.com/watch?v=HnCtad_qXFM
Dodam tyle od siebie że tylko przy 144 Hz się tak dzieje a przy 120 już nie i na starszych sterownikach działa normalnie
Odpowiedz
#2
wróć do starych:D Chyba nie ten dział..

Wyglada troche jakby sie karta :) Nie podkrecasz jej?
Odpowiedz
#3
Niczego nie ruszałem . Nawet nie wiem jak to zrobić. Zaktualizowałem do nowych sterowników i tak sie dzieje
Odpowiedz
#4
moze wina tkwi w monitorze? jak ja w swoim starym LCD wyciągnąłem 75 Hz to cewki zaczęły piszczeć ;P
Odpowiedz
#5
Watpie. Te anomalie zaczęły występować po aktualizacji. Monitor to Asus VG248QE 144 Hz
Odpowiedz
#6
(01-17-2017, 09:53 PM)Czyszczu napisał(a): moze wina tkwi w monitorze? jak ja w swoim starym LCD wyciągnąłem 75 Hz to cewki zaczęły piszczeć ;P

haha no to się dziś pierwszy raz uśmiechnęłam :D
Odpowiedz
#7
Generalnie zakup Radeona tak wyglada zawsze.. Ostani Radeon 9700/9800 niszczył Geforce FX. Zjadał go na śniadanie i wypluwał 8 prawdziwymi potokami. Mialem wpierw FX na drugi dzien od premiery nowego 3marka sprzedalem i kupilem radka.. zanim geforce spadly z cena tydzien pozniej:D
Odpowiedz
#8
tez mam tak, ze kupie coś (ostatnio battlefronta) i dałem 70 zł, a tydz. poźniej był za 30 zł ...
Dla mnie to wina monitora, skoro karta normalnie wyciąga tyle FPS, a jak włączysz 144 Hz na monitorze i takie cos sie dzieje to ewidentnie monitor szwankuje.
Odpowiedz
#9
Tak myślę, że najrozsądniej byłoby przejść się do kolegi z monitorem i kablami video. Może to kable, może karta, może sterowniki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.