• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z akceleracja pozytywna Mioniv Avior
#1
Witam. Tak jak w temacie . Na moje oko wystepuje akceleracja pozytywna w tej myszce gdzie nie powinno jej byc! Przy dpi 1600 i sensie 0.39 ( tak gram w cs:go) to przy szybszych ruchach myszka wariuje. Wie ktos jak tmeu zapobiec? :( Bo chce sie obrocic o 210 stopni to postac patrzy w niebo badz ziemie . Prosze o pomoc
Odpowiedz
#2
podnosisz myszkę i szybko robisz zamach po podkładce?
Odpowiedz
#3
Hehe mam to samo czasem w grach. Nagle patrze w niebo albo ziemię i se myślę - wtf!? Myślę co się stało, bo z tego co pamiętam to nie chciałam tam patrzeć :D Czasem chyba myszka tak się gubi, Roccata mi tak gubi czasem sensor, ale aż tak często to się nie zdarza i jakoś bardzo uciążliwe nie jest.
Odpowiedz
#4
czaasami podnosze myszkę ale staram się tylko po podkladce jezdzic bo spora jest i mi wystarcza. Chce sie obrocic do tylu i czasmi mi sie przesunie dalej niz mierze. Oczywiscie wszystko wylaczone z akceleracja a mój windows to 10
Odpowiedz
#5
to z tym lataniem kursora w górę to najpewniej bug, akceleracja to nie wiem, moze cos sensor szwankuje
Odpowiedz
#6
3310 ma taki "wrodzony" bug i z tym nic nie zrobisz zobacz czy to nie dzieje się jak robisz tak:

Dla niektórych osób sensor PMW3310 może mieć pewną wadę - otóż gdy podniesiemy myszkę na pewną wysokość i szybko opuścimy ją po skosie, robiąc przy tym gwałtowny ruch wraz z przesunięciem myszki na podkładce, to kursor może "ześwirować".
Innymi słowy - jeżeli od razu nie położymy myszki na podkładce, tylko na wysokości ~1-2mm przesuwanym ją w powietrzu i dopiero po chwili kładziemy to wtedy kursor potrafi "się zgubić". Stopień tego zjawiska zależy od kalibracji sensora i nie zawsze jest to zauważalne, przynajmniej nie podczas grania.
Odpowiedz
#7
innymi słowy to jest, ale czy zauważalne to zależy od sztuki
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.