• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mouse bungee
#11
To polska strona, takie jakby zakupy grupowe, tanio bardzo mają, tylko trzeba na przesyłkę dłużej poczekać. Ale coraz więcej osób zamawia z Chin, z Aliexpress, bardzo dobre jakościowo rzeczy, na dodatek przesyłka darmowa.
Odpowiedz
#12
Roccat Apuri będzie najlepszym wyborem mouse bungee?

PS. Faktura / paragon będzie przy zamówieniu z tego Wish?
Odpowiedz
#13
Tego nie wiem bo jeszcze tam nigdy nie zamawiałam, dałam linka bo po 1. jest tanio, po 2. ciężko znaleźć ten mouse bungee. Ja bardzo polecam i chwalę Cougar Bunker, jest świetny, a na biurku wygląda elegancko, jak Ferrari :)
Odpowiedz
#14
W sumie ten Cougar Bunker wygląda całkiem fajnie. Tylko gorzej jak ktoś używa tych wielkich podkładek i chce żeby mu MB na niej stało.
Odpowiedz
#15
Wygląda nie fajnie, tylko kozacko :D Zdobi moje biurko niczym Ferrari garaż :D A jak się fajnie trzyma biurka na tych przylepcach, nie ruszysz :D Na podkładkę nie wiem czy się da przykleić, zapewne będzie mało stabilne, lepiej na biurko, ale od mojej podkładki jest sporo wolnego między nią a mouse bungee. Zamawiając nie wiedziałam czy będę używać, że pewnie odeślę, że się nie przyda, a używam cały czas, a nawet jeśli nie jest używane, to tak jak pisałam - pięknie zdobi biurko :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.