• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 150 zł LoL CS GO
#1
Witam,
 
po raz kolejny proszę o pomoc, ostatnio, gdy szukałem podobnej myszki to zdecydowałem się na steelseries rival 300.
Myszka służy mi do dzisiaj, ale po ponad roku używania stwierdzam, że profilowana myszka to nie dla mnie (jeśli jest ktoś zainteresowany to chętnie sprzedam :)), preferuję jednak myszkę symetryczną.
Proszę o poradę przy doborze myszki, zwróćcie proszę uwagę na ostatni podpunkt, z góry dziękuję wszystkim za pomoc. :)

  • jaką obecnie myszkę używasz: steelseries rival 300
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie orientuje się
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: niska/średnia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie LoL, ale chcę wystartować z CS:GO, dlatego chciałbym coś dobrać głównie pod te 2 tytuły
  • jaką masz obecnie podkładkę: Tesoro
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 4 i chciałbym, aby na pewno były 2 boczne jak dotychczas w rivalu
  • twój budżet: 150 zł
  • jaki chwyt stosujesz: używam coś między claw grip a finger; rival (ze względu na swoją wielkość) był bardziej pod palma, ale jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do zmiany chwytu
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19-20 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: póki co była niezawodna, po prostu potrzebuję myszki symetrycznej
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? najlepiej, żeby tak było
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
    Co do wyglądu nie mam uwag. Natomiast mam 2 myszy na oku- ss rival 100 i DM1 PRO.
    Dużo prośba, jeśli macie porównanie tych myszek to opiszcie proszę, która lepiej wg Was się sprawuje? Oczywiście jeśli macie inne propozycje, to chętnie wysłucham.
    Z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
DM1 Pro ma zdecydowanie lepszy sensor i jest myszką typu plug&play(+ zależnie od upodobań). Problem jednak tkwi w tym, że trafić może ci się model z gorzej wykonanymi przyciskami i będzie trzeba odsyłać na gwarancję :I
Rival 100 bazuje na zmodyfikowanym A3050, który sprawuje się bardzo dobrze. Od siebie muszę dorzucić, że kabel mógłby być odrobinę lżejszy i po niecałym roku użytkowania, klik LPM'a raz na jakiś czas staje się jakiś taki niezbyt wyraźny - gumowy. Jeszcze nie oddałem na gwarancję, jednak nie omieszkam jeśli problem się pogłębi :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#3
Polecasz jeszcze jakies inne w tym budzecie? Czy ww sa najlepsze do 150?
Odpowiedz
#4
Rivala 100 odpuść, lekkie profilowanie ma Roccat Savu, całkiem przyjemnie się chwyta, szczegolnie na fingerze.
DM1 może pasować, ale nie musi ;D Ja ją miałem i takiego mialem mind fucka, że raz pasowała a jak raz zdjąłem rękę z niej i ponownie chwyciłem to kompletnie nie trzymało się jej dobrze.
DM1 musisz przymierzyć, Savu dobra pod fingera, rival 100 za płaski (i krótki?).
3310 w DM1 Pro u mnie lekko świrował czasem przy podnoszeniu myszki, 3090 w Savu ma wiekszy LOD (reagowanie podczas podnoszenie przez wiecej mm), ale nie ma buga i lepszy feeling.
Odpowiedz
#5
Wolalbym chyba klasyczna, kompletnie bez profilowań, 100 trzymałem w ręce i w miare dobrze leżała, czy DM1 podobnie leży?
Mogę gdzieś tę myszkę obejrzeć?
Odpowiedz
#6
W mediamarktach czy saturnach powinien być na wystawach Steelseries sensei , Dm1 to ten sam kształt i imw sumie najlepszy wybór do 150zl.
Odpowiedz
#7
A np. ASUS ROG SICA lub LOGITECH G303?
Odpowiedz
#8
(01-16-2017, 08:51 PM)Fixon napisał(a): A np. ASUS ROG SICA lub LOGITECH G303?

Tylko Cię zacytuje: 
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
Odpowiedz
#9
Dziekuje, rzeczowa odpowiedz, g303 sie zgodze, ale co do sica to myslalem, ze w miare standardowa jest ; >
Odpowiedz
#10
Do fingera clawa tak , przecież ona ma z 115mm a Rival z 133
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.