• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przycinanie się CS GO
#1
Witam . Tak jak w temacie mam problem z Cs go . A mianowicie gra się przycina na ułamek sekundy co kilka chwil . O sprzęcie nie ma mowy bo jest nowy nie grzeje się mam dobre łącze internetowe . Możesz miał ktoś taki problem ? Z góry Dziękuje za pomoc
Odpowiedz
#2
jaki ping na serwerze? ile fps? jaki var?

temperatury
Odpowiedz
#3
reinstalacja sterowników, reinstalacja systemu.

Najlepiej na próbę wgraj inną wersję systemu.
Odpowiedz
#4
Panowie pisałem że to nie ma znaczenia . Komputer jest nowy ma tydzień nie po to wyłożyłem 7 tysiecy zeby teraz grzebac w ustawieniach i reinstalowac systemy. ping max 40 var 0.1 fps to jest roznie raz jest 450 raz 270 i w gore i to wlasnie wkurza ze tak skacza te fpsy
Odpowiedz
#5
(01-11-2017, 11:48 AM)opa napisał(a): Panowie pisałem że to nie ma znaczenia . Komputer jest nowy ma tydzień nie po to wyłożyłem 7 tysiecy zeby teraz grzebac w ustawieniach i reinstalowac systemy.  ping max 40 var 0.1  fps to jest roznie raz jest 450 raz 270 i w gore i to wlasnie wkurza ze tak skacza te fpsy

W komendę wklep fps_max 300 i zapomnij o sprawie. Wydaje mi się, że to wina kiepskiej optymalizacji CS:GO - Valve przestało przestało przywiązywać do niej wagę.

Jeśli jednak masz poważne przycięcia gry, być może przesadziłeś z taktowaniem rdzenia karty graficznej - miałem kiedyś podobny problem (sekundowe dropy do 30-tu klatek na sekundę), wystarczyło że na GTX970 przekroczyłem taktowanie 1460 MHz.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#6
Moze napiszesz co to za sprzet?
Odpowiedz
#7
(01-11-2017, 11:48 AM)opa napisał(a): fps to jest roznie raz jest 450 raz 270 i w gore i to wlasnie wkurza ze tak skacza te fpsy
chwila, chwila
to Ci skacze, że masz chwilowego laga, czy na ,,270" fps? bo jak to ta druga opcja to nie widzę sensu
na 99% problem leży po stronie sterowników czy ogólniej systemu
Chyba, że robiłeś OC i albo przesadziłeś, albo chlodzenie nie daje rady
Obstawiam to 1, bo przy 7 tyś. chłodzenie powinieneś mieć eleganckie
Odpowiedz
#8
chlodzenie wodne Corsair Hydro Series H110i GT 280mm nie ma opcji o przegraniu . Nic nie ruszalem nic nie podkrecalem :) Juz problem rozwiazalem dziekuje bardzo za rady . Dodam wam link z yt gdzie to jest opisane .
https://www.youtube.com/watch?v=x3R-oiRHm84
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.