• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slizgacze do g400
#1
witam.
niestety moje kilku-miesięczne slizgacze ktore miały byc corepadami a okazały sie jakims produktem od 3M właśnie padły.
poszukuje slizgów do logitech'a g400. gram na podkładce natec m12 midi. zależy mi na czasie wiec slizgi które bedą dochodziły dluzej niz 3-7 dni mnie nie interesują :/
dziękuje z góry za wszelkie odpowiedzi :)
ps. miał ktoś styczność z slizgami od everglide? dobre są?
Odpowiedz
#2
recki slizgów
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...do-myszek/
o everglide ktoś wspominał na forum, ale nie pamiętam kto i co w końcu powiedział :d
co masz na myśli, że padły? szybko się wytarły?
tak zbytnio to Ci nie pomogę, sugeruj się opiniamii ludzi w necie o slizgach które pasują do g400
Odpowiedz
#3
Skad wniosek że miałeś slizgi od 3M a nie Corepad?

Szykaj grubych slizgaczy to starcza na dluzej. Albo kup odrazu kilka na zapas. Teflon raczej podobnie się wyciera bez wiekszego znaczenia od jakiego producenta.

Dużo slizgaczy (teflonow) moze być podklejone taśma dwustronną samoprzylepną od firmy 3M. I to akurat jest raczej na PLUS niż na MINUS.. Przynajmniej wiadmo, że się nie odkleją:D Byle odtłuścić powierzchnie przed naklejeniem.

Prawdopodobnie nie chcialbyś slizgaczy od firmy, która wyprodukowała by je w 100% samodzielnie. Każdy ma swoich dostawców specjalizujacych się w czymś:)
Odpowiedz
#4
Odświeżę temat, potrzebuję właśnie nowych ślizgaczy do tej myszki. Na Allegro widzę dwie firmy: 3M i CorePad, dodatkowo w serwisie FixIT Logitecha mają niby oryginalne ślizgacze, które można u nich zamówić. Które z nich będą najlepsze do tej myszy z podkładką GS-R?
Odpowiedz
#5
Miałem CorePad'y w G400.
Co mógłbym o nich powiedzieć... po prostu średnie.
O wiele lepsze były fabryczne, więc jeżeli FiXIT rzeczywiście ma oryginalne ślizgi, to właśnie je bym wybrał.
Z zagranicznych sklepów, świetne są Hotline Games'y i Tiger Gaming.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
No wam obu nic tylko złote łopaty dać :)
Ale ja nadal slizgow szukam wiec dzieki za cynk z fixit'em moze sie skusze
Odpowiedz
#7
Jak już zapytał to trzeba odpowiedzieć :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Te z fixit to orginalne z logitecha, przynajmniej jak jeszcze korzystałem z g400 to u nich zamawiałem (tam mnie support z logitecha odesłał), więc generalnie polecam :)
Odpowiedz
#9
Problem jest w tym, ze FixIT nie ma juz.. nie wiem czy to chwilowe czy co
Odpowiedz
#10
Po długotrwałych próbach, udało się uzyskać oryginalne ślizgacze do Logitech G400 od FixIT - całkowity koszt 35zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.