• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imitacja mouse bungee
#1
Witam. Ostatnio po zmianie myszki, z Deathaddera na ZA13 mam problem z kablem. Nie jest on oplatany i strasznie wala się po podkładce, co przeszkadza machaniu myszą w górnych obszarach podkładki. Jest jakiś sposób na zrobienie czegoś w stylu mouse bungee? Niestety w najbliższym czasie nie mam możliwości kupna takiego urządzenia :x
Odpowiedz
#2
Nom, masz opaski (takie jak do kabli w kompie), bierzesz je np. do krawędzi biurka, przyklejasz mocną taśmą, nie bierz pojedynczej opaski bo się łatwo wygina, weź 2, ułóż je tak, żeby lekko się uginała i trzymała kabel. Mi działało. Tylko dobrze to oblicz, bo ja podczas dlugich ruchów (takich do granic podkladki) miałem problem bo naciągałem kabel. Ale generalnie to fajna rzecz ;D
Odpowiedz
#3
Niestety, tak jakby nie mam krawędzi biurka, jest ono dosunięte pod samą ścianę i nie ma możliwości odsunięcia go.
Odpowiedz
#4
To wymyśl, moze być np. monitor, jakiś zaczep na ścianie, inwencja twórcza ;D Samo zrobienie nie jest trudne i się w miarę sprawdza.
Odpowiedz
#5
Ja tam taśmą podwiesiłem kabel na lapmce stojącej na biurku l. Może to jakos pomoże :v
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#6
Też miałam problem z kablem, który mi spadał za biurko i ciągnął myszkę, a potem ja myszkę i tak w kółko :D Rozwiązałam to podpinając myszkę do monitora, mam tam 2x usb i wtedy kabel swobodnie leży na biurku i póki co nie przeszkadza. Też myślałam o tym mouse bungee, ale jeszcze nie wiem, jestem dalej w poszukiwaniu idealnej myszki, chociaż wiem że książę na białym koniu nie istnieje i nie przyjedzie, to stawiam myszkę jako priorytet. A pomyśleć że jeszcze kilka miesięcy temu moim ideałem była myszka za 10 zł, gdybym przy niej została, to nie musiałabym teraz szukać :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.