• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G403
#31
Jeśli wygodą odpowiada Ci G403 i czujesz że znalazłeś mysz dla siebie, to walcz o nią :) Musisz trafić na dobry egzemplarz. Bo teraz trafić na dobrą mysz dla siebie to naprawdę ciężka wyprawa. Ile ja się miesięcy namęczyłam, by zaznać trochę spokoju i mieć czego używać. Co prawda ideału jeszcze nie znalazłam, ale jak znalazłam dobrą i wygodną to niestety wycofali ze sprzedaży i więcej takiej nie zrobili. Zawsze tak jest, że wszystko co dobre, szybko się kończy i musimy na siłę używać czegoś, co nam narzucają, gorsze wersje poprzedników.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#32
Idąc za głosem Eweliny oddałem swoją g403 ze względu na trzeszczący plastik. Trochę czekałem na zwrot kaski bo w sklepie się pomylili i myśleli, że oddałem myche na gwarancje i chcieli mi ją odesłać z serwisu. Dzisiaj dostałem nowiutką g403 numer seryjny zaczyna się tak samo jak w poprzedniej myszce od liczby 18 więc wiedziałem, że raczej nie będzie problemow z latającym scrollem. Z obudową wszystko fajnie, ale jeśli chodzi o ten trzeszczący prawy przycisk to tutaj jest podobnie. Prawy przycisk jest jakby trochę luźniejszy więc podejrzewam, że tak jak w poprzedniej myszce po paru dniach nabierze luzu i zacznie trzeszczeć. Myślę, że nie będę się bawił więcej w odsyłanie bo myszka mi mega pasuje a z tym trzeszczeniem nie ma aż takiego problemu i z czasem idzie o tym zapomnieć i nawet tego nie wywoływać. Może jakimś cudem ten przycisk nie będzie trzeszczał, po cichu liczę na to :D To co mnie mega jara to kolejna g403 która ma identyczny klik przycisków. Żaden nie wciska się lżej ani mocniej po prostu są identyczne, co chyba w myszkach profilowanych jest niespotykane. Zdecydowanie to jedne z najlepszych przycisków z jakimi miałem do czynienia nie dość, że mają mega przyjemny klik to jeszcze ta równość... :) Na razie jestem zadowolony i pozytywnie nastawiony. To już druga g403 która jest praktycznie bez wad oczywiście nie licząc tego trzeszczenia w pierwszej myszce. Może tym razem bogowie przycisków się zlitują i myszka nie zacznie trzeszczeć :D
Odpowiedz
#33
No z tym trafieniem idealnego egzemplarza jest ciężko, ja tych G403 nie pytaj się ile miałam, na pewno minimum 5, a może i więcej. Ale pamiętam, że już nie miałam siły dalej walczyć i szukać tej jedynej. Nie żałuję, bo myszka nie jest na moją dłoń, wolę symetryki, mniejsze. Tak czy siak, każda miała jakąś wadę.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.