• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G403
#21
ta tylko gdzie je znajdę bo w niektórych sklepach to pewnie leza na magazynie jakieś stare
Odpowiedz
#22
Najbezpieczniej przez internet.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
Pol roku mam g403, scroll jest juz niezle wyrobiony; potrafi sam przeskoczyc co w grach jest zjawiskiem malo porzadanym, przyciski glowne potrafia zirytowac jak opisalem to tutaj, chyba czas na zmiane...
Odpowiedz
#24
Dzisiaj dostałem nowiutką przewodową g403 i muszę powiedzieć, że jestem w lekkim szoku, że w końcu otrzymałem myszkę bez wad. Cała obudowa dobrze spasowana nie ma mowy o jakimś krzywym czymś tam czy źle naklejonym albo nie wiem o ostrej krawędzi czy szparach w obudowie.
Kolejna rzecz która mnie strasznie pozytywnie zaskoczyła to przyciski. Pierwszy raz trafiłem na myszkę w której klik przycisków jest identyczny, wciskają się tak samo z takim samym oporem i mają taki sam dźwięk. Nie to co miałem np w dm pro s czy rival 310 w których jeden przycisk wciskał się z dużo mniejszym oporem niż drugi przez co często zdarzały się niechciane kliki, szczególnie w dm pro s różnica w kliku była ogromna.
Jeśli chodzi o scroll to bałem się, że trafie na egzemplarz z latającym scrollem, całe szczęście działa jak należy nie lata na boki i jak dla mnie chodzi bardzo dobrze. Testowałem myche kilka h i podczas wciskania scrolla nie zauważyłem niechcianych przeskoków ani nic z tych rzeczy także na razie jest dobrze.
Co do kabla to faktycznie gruby, ale w żaden sposób mi nie przeszkadza mimo tego, że jest w oplocie to wydaje się całkiem elastyczny i jak dla mnie w porządku nie szuram nim po biurku, a nie używam mouse bungee.
Nie wiem co myśleć o ślizgaczach niby są fajnie zaokrąglone i wyglądają ładnie to jednak są bardzo cienkie i niskie podejrzewam, że to może być najsłabszy element myszki, ale nie przejmuje się tym bo są dostępne zamienniki.
Cała myszka leży w dłoni bardzo dobrze, a te gumy po bokach bardzo mi pasują w porównaniu do gum z rivala 310 są o niebo lepsze. W rivalu caly czas czułem, że myszka wyślizguje mi się z dłoni i musiałem co chwile poprawiać chwyt. Jeśli chodzi o wygodę to chyba tylko dm pro s i ec1 trzymało mi się wygodniej niż g403, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Sensor to po prostu bajka gram na 800 dpi 500hz i czuje się jakbym strzelał z palca xD Jakby myszka była przedłużeniem mojej ręki coś wspaniałego polecam.
Jak na razie jestem pozytywnie nastawiony i zadowolony myche kupiłem na morele za 199zł i póki co uważam, że jak najbardziej się opłacało. Mam nadzieje, że wytrzymałość będzie na równie wysokim poziomie i myszka nie zepsuje się po tygodniu czy miesiącu.
Odpowiedz
#25
No to gratuluję idealnego egzemplarza! Oby dalej była wygodna i długo służyła :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#26
Przed chwilą natrafiłem na pewien problem w mojej myszce, a konkretnie chodzi o trzeszczący przycisk. Jak trzymam palec na prawym przycisku i przesunę dość mocno palcem w lewą stronę, ale nie wciskając przycisku to wtedy ten plastik jakby trzeszczy w środku tak jakby przycisk był luźny. Występuje takie chrobotanie, trzeszczenie sam nie wiem jak to nazwać po prostu plastik strzela. Nie wpływa to w żaden sposób na klik ani nie powoduje też żadnych pustych czy niechcianych klików. Problem nie występuje przy wciśniętym przycisku tylko jak np trzymam lekko dłoń na myszce przeglądam coś tam i przesunę palcem po przycisku wtedy słyszę strzelanie plastiku.
Na pewno wcześniej ten jakby latający przycisk nie miał miejsca bo bym to od razu zauważył np poprawiając chwyt. Dzisiaj sporo grałem i korzystałem z myszki i przed chwilą zauważyłem, że coś ten prawy przycisk trzeszczy.
Jeśli chodzi o lewy przycisk to nic takiego się nie dzieje próbowałem na różne sposoby wymusić na nim takie trzeszczenie, ale nic z tego, przycisk mega mocno się trzyma nic nie trzeszczy i prędzej wcisnę go niż wymuszę trzeszczenie plastiku. Gdyby oba przyciski tak trzeszczały to pewnie stwierdziłbym, że takie po prostu są i taki ich urok. Niestety trzeszczy tylko prawy i to dość wyraźnie co mnie trochę zaniepokoiło. Może ktoś z was miał podobny problem? Później spróbuje jakoś to nagrać i pokazać dokładnie o co chodzi.
Teraz tylko się zastanawiam co z tego może wyniknąć.. Nie wiem czy przycisk się może szybciej rozwalić czy ma to jakieś znaczenie. Na pewno jest to irytujące i mało komfortowe bo jednak wiem o tym i przesuwam palec i słyszę trzeszczenie... Podczas trzymania myszki lekko przesunę palec w stronę scrolla i już plastik trzeszczy.
Niby jakiś tam problem jest, ale sam nie wiem czy warto z tego powodu zwracać myszkę bo tak jak napisałem wyżej nie wpływa to w żaden sposób na działanie przycisku ani na klik itp. Mogę niby skorzystać z 14 dniowego zwrotu bo myszkę mam dopiero jakoś 5 dni , ale zastanawiam się czy jest sens z takiego powodu zwracać i kupować nową która może mieć inne gorsze wady tym bardziej, że cała reszta jest w porządku i mycha jest naprawdę świetna.

Jeśli chodzi o dźwięk to jest to coś takiego jak w przypadku tej myszki zowie https://www.youtube.com/watch?v=6Iws0s7FiOY
Odpowiedz
#27
Miałam tak wiele razy i to często się zdarza po jakimś czasie, nie fajne to. Dodam jeszcze że G403 po jakimś czasie użytkowania cała trzeszczy, obudowa wszędzie gdzie się dotknie. Ale nie wiem czy to tylko w egzemplarzu który ma chłopak i to jak ją użytkuje, może ma mocny chwyt, czy taka mu się trafiła. Podejrzewam, że ten model tak ma, że obudowa będzie trzeszczeć. A z przyciskami to jak loteria. Tak, jest to irytujące, ja takie coś odsyłałam na zwrot. Pewnie można to jakoś naprawić, ale to już rozkręcanie myszki, wymiana ślizgaczy i to nie wiadomo czy się uda. To już od Ciebie zależy czy Ci to mocno przeszkadza. Ja robiłam taki myk, że zamawiałam szybko drugi egzemplarz myszki, w czasie 14-sto dniowego zwrotu i wtedy wybierałam tą najlepszą, a tamtą zwracałam :D Oczywiście raczej nie bierzcie ze mnie przykładu, bo mnie znienawidzą :D Niech ktoś jeszcze się wypowie na ten temat.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#28
No właśnie na początku nic mi nie trzeszczało dopiero po paru dniach używania. Na razie trzeszczy tylko prawy przycisk, ale jak mówisz, że z czasem cała może trzeszczeć to trochę słabo. Myszka mi super pasuje i jestem zadowolony więc albo ją zostawię albo zwrócę i kupie nową z nadzieją, że nowa będzie jeszcze lepsza. Jest to jednak mega irytujące bo cały czas szuram tym palcem po przycisku i słyszę trzeszczenie. Jak już o tym wiem to nie umiem tego nie robić :D Sam nie wiem zostawię ją na ten dzień czy dwa trochę poużywam i wtedy zdecyduje czy przeszkadza mi to na tyle żeby zwrócić myszkę i wziąć nową czy jednak zostawię trzeszczącą.
Właśnie tak chamsko trochę zwrócić im bez podania przyczyny i zamówić od razu nową taką samą myszkę z tego samego sklepu :p No, ale co im poradzę :D
Odpowiedz
#29
Dokładnie, potestuj i zobacz. Miałam tak kilka razy, ale na tyle mnie to irytowało, że od razu wymieniłam. Ale ludzie mają różną wytrzymałość :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#30
Tak zrobię. Potestuje jeszcze parę dni i wtedy zdecyduje co i jak. Sam nie wiem bo jak całkiem zrezygnuje z g403 z powodu trzeszczącej obudowy to znowu będę musiał szukać myszki, a w porównaniu z dm pro s czy rivalem 310 to g403 mimo tej wady i tak wypada najlepiej. Myślałem jeszcze nad czymś od roccata na PMW3361, ale jak patrze na rozmiary to głównie krótkie mają te myszki. Z zowie zrezygnowałem bo się nie opłaca.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.