• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G403
#11
zowie jeszcze trzyma fason, ale podejrzewam, że z czasem po przejęciu przez benq spadnie jakość bo teraz leci to już na masówkę

Niestety logitech to już nie dawny logitech, ale chociaż support jest ciągle jednym z najlepszych (nawet DM się wzoruje na nich hehe)
Odpowiedz
#12
Nie polecam produktu jako takiego. Dostałem 8 (o-s-i-e-m!) egzemplarzy od Logitecha i każdy byl w jakiś sposób wadliwy. Ale na Customer Care nie można narzekać,jest wzorowy, otrzymałem zwrot pieniędzy.
Odpowiedz
#13
Mógłbyś rozwinąć co było powodem tego że, każdy ci w jakiś sposób nie pasował ?
Odpowiedz
#14
Lens rattle, scroll rattle,loose scroll, różniące się od siebie przyciski lub przyciski które nie były "crisp". Najczęściej wady występowały w kombinacji.
Odpowiedz
#15
Witam, od 5 dni jestem posiadaczem G403 w wersji przewodowej. Mam pytanko czy dźwięk wydobywający się z klawiszy (podobny do tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=hL61HdBNwGc ) jest rzeczą normalną? Dodatkowo naciskając palcem mniej więcej na środku skorupy przycisku, zdarza się zarejestrowanie kliku bez wyraźnego dźwięku "zaskoku" klawisza.
Nie miałem okazji sprawdzić innego egzemplarza ponieważ w Białymstoku nigdzie na wystawie nie posiadają tej myszki. Mysz nie posiada efektu scroll rattle, lecz przy bardzo mocnym potrząsaniu słychać jakby coś delikatnie w środku latało? Czy może być to lens rattle, dodam iż sprawdzałem na maksymalnym DPI poprzez zaklejenie sensora czarną taśmą izolacyjną i nie zauważyłem w paincie żadnych przeskoków.

Edit.
Właśnie zauważyłem, jakby scroll zaczął hałasować podczas przewijania w górę,
Odpowiedz
#16
Z tym przyciskaniem na środku to raczej nic nadzwyczajnego, ale bez dźwięku to widocznie lekka wada.
Może miałeś pecha, najwyraźniej trafiła Ci się gorsza sztuka. Nie przeszkadza Ci to w normalnym użytkowaniu?
Odpowiedz
#17
Matko, myślałam, że tylko ja jestem tak wyczulona i w każdym egzemplarzu widzę wadę. Dzięki, mogę spać spokojniej :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
Przesiadłem się już jakoś miesiąc temu z g203 na g403, oba sensory na 400dpi są porównywalne, ale 3366 na 800dpi, no zakochałem się, po prostu bajka. SN1717xxx bez żadnych wad :)
Odpowiedz
#19
Te wady występują też w wersji bezprzewodowej??
Odpowiedz
#20
tak samo w przewodowej jak i bezprzewodowej,

Podobno obecne egzemplarze są dopracowane i nie mają żadnych większych wad fabrycznych.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.