• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASUS Strix Claw
#11
> https://www.youtube.com/watch?v=8-b-hVrhjm4

Troszkę.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Kabel poprawili? A ślizgacze też? Kilka wad miała ta myszka, nie bardzo pamiętam jakie jeszcze.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
Rakieta Skakanie Ninja otrzymał wtedy mychę modowaną przez kogoś tam z cooler mastera. Ta faktycznie nowa, poprawiona wersja wyszła dość niedawno i nadal mają jeszcze na magazynach stare modele.
Odpowiedz
#14
wymiana kabla to najproszta sprawa akurat, sam w g403 mam wymieniony, jak pewnie nie jeden ;) wystarczyło przepiąć piny w dobrej kolejności i okroić tą końcówkę, ważniejsze zeby te przyciski poprawili bo to mocno kulało ;)
Odpowiedz
#15
Póki co, chyba odpuszczę sobie eksperymentowanie.
Ewentualnie ogarnąłbym sobie EMPa, jako zamiennik G400.

Dalej dziwi mnie fakt, iż nie ma pośredniej myszy pomiędzy KPOE a EMP, również to, że Roccat nie wykazuje skłonności do zmniejszenia gramów w swoich palmowych klikaczach ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Taki pośrednik dla dłoni ~18cm byłby świetny, sprzedaż zdecydowanie byłaby lepsza, niż AIMO.
Myszy takie jak nowy Kone, zazwyczaj nabywają niedzielni gracze, bądź entuzjaści wszelakiej maści MMO, RTSówm czy grania we wszystko.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
uwierz, że i mnie to dziwi czemu nie zrobią np. 95g takiego Kona aimo, jestem pewien, że sporo prosów nawet by po niego sięgnęła
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.