• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier FPS
#31
A Logitech g403?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#32
Też przymierzałem i nawet dobrze mi ręką leżała na tej myszce.
Odpowiedz
#33
Wiec wybierz g403 będzie mniejsza od ec1-a a sensor lepszy przyciski najlesze i scroll tez OK według mnie bardzonudany model logitecha
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#34
Próbuj w takim razie G403.
Odpowiedz
#35
Ten Logitech G403 ma taki sam kabel i scroll jak G PRO ?
Odpowiedz
#36
kabel tak, scroll trochę inny
Odpowiedz
#37
Witam
Od trzech tygodni posiadam myszkę Logitech G Pro.Myszka w w porównaniu do tej,którą miałem wcześniej sprawuje się dobrze. Niestety przeszkadzają mi ślizgacze,które chciałbym wymienić.Czy ślizgacze Hotline Games Competition będą pasować do tej myszki ?
Odpowiedz
#38
Jak w oznaczeniu jest napisane, że pasują, to będą pasować.
Odpowiedz
#39
Siema

Mam pewien problem.Od 2 miesięcy używam myszki Logitech G Pro, i od tygodnia mam problem, ponieważ po dłuższym graniu zaczyna mnie boleć nadgarstek.Na starej myszce potrafiłem grać nawet po 16 godzin i nie miałem żadnego problemu.Czy może to być spowodowane źle dobraną myszką ?
Odpowiedz
#40
Tym ze miałeś rivala a kupiłeś małego gryzonia. Ja bym postawił na g403 zamiast G pro albo któreś zowie , nigdy mnie nic nie bolało jak grałem ec2-a
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.