• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier FPS
#11
(01-04-2017, 02:02 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): 1cm różnicy w długości dłoni to jest już dość duża różnica, sama zauważ, że kinzu według specyfikacji jest tylko 0.85 cm krótsza od dm1 pro, choć moim zdaniem dm1 jest nadal trochę za duża pod  dłoń  18 cm. Jakbyś nadal szukała zastępstwa za kinzu to  rozmiarowo powinna ci pasować roccat kone pure (w wersji black edition lub wersja 2017, dostępna dopiero od kwietnia), choć kształt jest inny i moim zdaniem nie tak wygodny jak kinzu.

Akurat trafiłeś :) Bo szukałam zastępstwa za Kinzu v3, myszki z lepszym sensorem i wczoraj mi przysłali Roccat Kone Pure Black Edition i zgadzam się że kształt ma inny, mniej wygodny od Kinzu, trzeba się przyzwyczajać. Dzięki za rady, bo takich właśnie potrzebuję, każda uwaga jest mile widziana. Nie wiedziałam że 1 cm dłoni robi różnicę. Te 2 myszki na moim zdjęciu może wymiarowo za dużo nie odbiegają, ale czuć tą różnicę jak się trzyma jedną i drugą, DM1 zdecydowanie jest większa, Kinzu jest mała i można śmiało trzymać claw grip. Trochę czasu ostatnio mi zajęło na czytanie recenzji, opinii o myszkach, różnych informacji która lepsza, czym się różnią, słowniczki pojęć itp, m.inn. najbardziej mi pomogła ta strona test-gear. Szukałam czegoś precyzyjniejszego od Kinzu i tak kilka myszek przeleciało mi przez dłoń, a to ta ma jakieś wady, a to tamta coś nie tak i wciąż nie znalazłam swojego ideału. Od wczoraj siedzę na Roccat Kone Pure, lubię myszki symetryczne jak Kinzu, ta taka nie jest, ma te wgłębienie na kciuk, co nie koniecznie jest wygodne, ale rekompensuje to świetny sensor oraz bardzo przyjemny w dotyku materiał, pokrycie myszki, nic tylko macać :) Ale jak macie jeszcze jakieś propozycje co do myszki którą bym mogła przetestować według moich upodobań to chętnie poczytam :)
Odpowiedz
#12
Ewelina ja to bym Ci proponował zowie ec2-a albo fk2 jeśli już a nie kone pure. Fk2 niby jest długa ale jest niska i wydaje się malutka przy dm1 :) a ec2 to już wgl ma idealne rozmiary.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
(01-07-2017, 01:05 AM)Amok napisał(a): Ewelina ja to bym Ci proponował zowie ec2-a albo fk2 jeśli już a nie kone pure. Fk2 niby jest długa ale jest niska i wydaje się malutka przy dm1 :) a ec2 to już wgl ma idealne rozmiary.

a czym ona się różni od zowie ZA13? bo taką zamówiłam ostatnio i na dniach przyślą. Czytam że w EC2-A nie można wyłączyć podświetlenia, co już na starcie ją dyskwalifikuje, muszę mieć możliwość wyłączenia wszelkich światełek.

I jeszcze pytanie co sądzicie o Mionix Avior 7000, na dłoń 17 cm będzie dobra, czy za duża?
Odpowiedz
#14
Niestety myszka Zowie EC1-A nie zdała testu. Jednym plusem tej myszki jest kształt. W myszce nie odpowiada mi scroll , przyciski . Sensor także potrafi wariować tak jak w mojej poprzedniej myszce , a czasami nawet gorzej . Więc pozostaje mi szukać dalej.
Odpowiedz
#15
(01-07-2017, 09:00 PM)selitar napisał(a): Niestety myszka Zowie EC1-A nie zdała testu.  Jednym plusem tej myszki jest kształt.  W myszce nie odpowiada mi scroll , przyciski . Sensor  także potrafi wariować tak jak w mojej poprzedniej myszce , a czasami nawet gorzej . Więc pozostaje mi szukać dalej.

dzięki za info, pomocne dla mnie i powodzenia w szukaniu, też szukam dalej swojego ideału, a jak nie znajdę i się poddam to wrócę do wygodnej Kinzu v3, ale z gorszym sensorem i ciężkim klikiem :D
Odpowiedz
#16
Czy w myszce asus rog gladius nadal występuje ten problem z sensorem
Odpowiedz
#17
chyba już nie ;] przynajmniej tak mowia na forach

jakby był dalej to oddasz najwyzej ;p
Odpowiedz
#18
A ten Asus ma podobne przyciski i scroll do rivala?
Odpowiedz
#19
jest recka mozna poczytać ;D
Odpowiedz
#20
Witam
Minęło już trochę czasu a ja nadal nie znalazłem idealnej myszki dla siebie. Przymierzyłem już wiele myszek i najbardziej kształtem odpowiada mi Logitech G Pro i Razer Diamondback. Niestety w tej pierwszej nie odpowiada mi kabel i ślizgacze , natomiast w tej drugiej sensor. Czy znajdzie się myszka podobna kształtem do wyżej wymienionych ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.