• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedam] Myszka Dream Machines DM1 Pro
#1
Sprzedam myszkę Dream Machines DM1 Pro.
Kupiłam za 149 zł, nówka, dziś przysłali, pare minut testowałam w grze. Jest solidnie wykonana i wygodna, tylko nie na moją rękę, dla mnie jest za duża, mam małą dłoń. Myszka zbiera same pozytywy w testach, ma świetny sensor. Mogę ją jeszcze odesłać, ale mogę też dać komuś taniej kupić, możemy się potargować.
Odpowiedz
#2
mozesz odesłać - 14 dni na zwrot i zwracają w pełni.
tu mało kto zagląda, ale moze za parę lat to się zmieni ^^
Odpowiedz
#3
(01-03-2017, 02:43 PM)Czyszczu napisał(a): mozesz odesłać - 14 dni na zwrot i zwracają w pełni.
tu mało kto zagląda, ale moze za parę lat to się zmieni ^^

Dzięki, raczej paru lat czekać nie będę :D :D
Odpowiedz
#4
hehe :D odeślij, zwrócą Ci całą kwotę ;) szkoda, bo w tej cenie lepszego nic nie ma ;/
Odpowiedz
#5
(01-03-2017, 10:14 PM)Hya napisał(a): hehe :D odeślij, zwrócą Ci całą kwotę ;) szkoda, bo w tej cenie lepszego nic nie ma ;/

Kupiłam też Roccat Kone Pure, bo szukałam myszki z precyzyjnym sensorem. No i powiem że ten sensor wymiata, jest on z wersji Military, ponoć jeden z najlepszym sensorów i to daje się odczuć jak poruszam myszką czy to po pulpicie czy w grach, gładko i dokładnie chodzi, o coś takiego mi chodziło :) Co prawda trzeba się do jej kształtu przyzwyczaić, a jestem bardzo wybredna pod tym względem, ale dość szybko ją polubiłam, można powiedzieć że to miłość od pierwszego dotknięcia :D kiedy to zmacałam ją w sklepie :D ma bardzo przyjemny w dotyku materiał. Mam też Steelseries Kinzu v3, o wymiarach i wygodzie idealnej dla mnie, ale nie odpowiadał mi sensor, nie był tak dokładny jak chciałam, wciąż szukałam czegoś jeszcze. Niedawno trafiłam na Roccat Lua, mała, lekka i wygodna myszka. Włączyłam grę i wymiatałam jak huragan, mega mi szło. Byłaby idealna gdyby: była ciut większa, ciut cięższa ale niekoniecznie, a co najważniejsze - pokryta takim przyjemnym materiałem jak Roccat Kone Pure lub Steelseries Kinzu v3. Bo Roccat Lua często wyślizguje mi się z dłoni, brakuje pewnego chwytu, jest za śliska po bokach i niestety ucieka mi i nie raz spada na podkładkę jak podnoszę. Więc szukałam połączenia idealnego: wygody i wymiarów jak Steelseries Kinzu v3 oraz świetnej precyzji sensora z Roccat Kone Pure. Nie znalazłam takiej idealnej myszki dla mnie by miała takie połączenie tych dwóch idealnych cech. Dlatego próbuję dziś cały dzień ujarzmić Roccat Kone Pure, precyzja wymiata, materiał miodzio, solidność wykonania, od razu polubiłam tą markę. Ale jeszcze nie znalazłam idealnej myszki która by mi dogodziła :D :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.