• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pałąk (ta miękka część) do Superluxów HD 681 EVO MK2
#11
Planuje zrobić moda z paskiem nowym :)

http://imgur.com/P3HBPXH
Odpowiedz
#12
elegancko.
Oczywiscie to nie twoja robota? :D
tylko musisz dobrze odmierzyć pasek , żeby był podobnego rozmiaru.
Odpowiedz
#13
Jednak nie bede modował :D

Cytat:Witam,

proszę przesłać zdjęcie uszkodzonych słuchawek, następnie sprawa zostanie skierowana do działu reklamacji.

Pozdrawiam

Wojciech Kleszczynski, Dział polskiej obsługi
Odpowiedz
#14
No ale powiedzą, ze uszkodzenie mechaniczne szach mat :D
Nie no, moze Ci przyjmą skoro nie tylko tobie się rozwalają, bądź dobrej myśli :)
Odpowiedz
#15
Napisałem do nich bo przeczytałem wnecie, że jakiś kolo za anglii chyba zrobił to samo i dostał nowe ;) w dodatku napisali, że jak zerwie sie jeszcze raz to przyslą nastepne :D
Odpowiedz
#16
ooo:D hehe temat sie powtarza widze.. a zaraz przybedzie ich jak grzybkow po deszczu.

Już pisze jak to się zrywa. Badziewie jest wykonane ze złego materiału i się zrywa samo z siebie. Nic z tym nie da sie zrobic jak pogodzic z faktem ze zerwie sie na pewno. I to jedna z wielu wad tych sluchawek. Jeśli ktos planuje je kupić, odradzam.

W przypadku tych sluchawek nie powinno sie pytac czy palak sie zerwie, tylko kiedy:P No mniej wiecej po roku :) Przy średnim używaniu. Pewnie ten plastikowaty materiał traci swoje właściwości ze zbiegiem czasu i sie rozwala.
Odpowiedz
#17
moje to kiedys pies pociągnąl i spadły na podłoge nadrywając(?) się :P od tamtego czasu mineły dwa lata i dopiero teraz puściły. Ale działają :D to jest najwazniejsze. Pasek mozna sobie zrobic lepszy od fabrycznego
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.