• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodne słuchawki z dobrym mikro
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Kraken 7.1 Chroma
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? Nie
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Nie
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej -  nie ważne, jakość audio nie gra roli
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? LoL
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Jak najtańsze, max 500zł ale najlepiej poniżej 300
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Totalnie obojętne mi to jest
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Obojętnie 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Probably
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Słuchawki muszą mieć bdb mikrofon,  muszą być jak najwygodniejsze i w miarę lekkie. Krakeny są dla mnie ok,  lecz nie da się w nich wytrzymać,  gdy założę je z chociaż lekkim bólem głowy 
Odpowiedz
#2
czy ja rozumiem, że ty chcesz po prostu wygodne sluchawki i dobre mikro bez względu na jakosc dzwieku?
Dobre mikro w headsecie to HMC, ale nie polecam bo moga byc niewygodne (chociaz nie bardziej niz twoj razer xd)
Jedyne co mi przychodzi do glowy to Hyper X Cloud, ale mikro mają średnie, w końcu większość sluchawek tak ma. Nie rozumiem tego oporu przed zewnętrznym mikrofonem. Kup Hypery, ew. dokupisz zalmana do kabla przyczepisz i ok.
Odpowiedz
#3
Jeżeli możesz looknąć, to wejdź na twitch.tv/bubnik2 koleś ma hypery i genialną jakość mikro, imo prawie tak dobrą jak blue yeti. I tak, dobrze zrozumiałem, jak najwygodniejsze słuchawki z jak najlepszym mikro bez zważania na jakość dźwięku. Mogłbym również używać po prostu nowych słuchawek, a mikro z krakenów, tylko nie mam za bardzo jak tych krakenów ustawić, żeby było wygodnie i żeby mikro łapało mój dźwięk.
Odpowiedz
#4
Moja propozycja jest trochę dzika: Philipsy SHP9500 + Antlion Audio ModMic v4

Jeżeli zależy ci na komforcie i słuchasz rapu - Philipsy sprawdzą się idealnie. Zmieniłem Krakeny Pro na te właśnie Philipsy i różnica w komforcie jest ogromna. W krakenach po godzinie nie mogłem wytrzymać, a w Philipsach po dłuższej sesji (4-6h) ledwo je czuję. Dźwiękowo też są niezłe, w rapie się dobrze sprawdzają, co prawda scena jest bolączką tego modelu ale nie grasz w cs'a więc ci to nie będzie przeszkadzać. Do tego Antilon którego przypinasz do muszli i tym sposobem tworzysz wygodny headset z świetnym mikrofonem.
Odpowiedz
#5
fakt jakość mikro też zależy od karty, np. jakaś ma wzmacniacz to jakość jest duzo lepsza.
Mozesz rozważyć propozycje Cryptica, ale jak chcesz stricte dobry headset to weź Hypery, ostatnio byly na przecenie, sprawdź.
Odpowiedz
#6
Raczej nie chce wydawać aż tyle pieniędzy. Chyba na te hyperxy się skuszę
Odpowiedz
#7
ewentualnie masz teraz ISK HD9999 za 259 zł, bardzo wygodne, lekkie słuchawki, do tego doczepianego zalmana kup i też będzie dobry dzwięk a będzie jak w headsecie :)
Odpowiedz
#8
Ja bym wybrał MT391 a nie Zalmana, szczególnie przy słabej integrze takiej jak moja (Realtek ALC-892) bo dźwięk Mic1 jest gorszy niż z mikrofonu z Krakenów Pro, których używam jako mikrofonu stacjonarnego w tym momencie.
Odpowiedz
#9
A może jakiś mikrofon stojący do 100, max 200zł?
Odpowiedz
#10
Trust Mico, jest na USB więc integra nie będzie miała znaczenia.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.