• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recki w 2017
#1
Tak się zastanawiam... jest tu sporo recenzji topowych sprzętów różnych firm takich jak wrzucony ostatnio Logitech g403. Może na rok 2017 więcej sprzętów budżetowych? Myszki na Avago 3050 np. Cougar 200M. Taka o, luźna sugestia :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#2
Wszystko fajnie, tylko jak dwie osoby piszą recki i to zajmuje dużo czasu, a my też mamy swoje życie ;D Plus dla mnie to trudne, bo takiego doświadczenia jak Hya nie mam.
Dwa jakbyście jakąś zrzutkę zrobili ;p Większość tego co było recenzowane w tym roku to Hya kupił za własny hajs, ja również to co recenzuje to sam zakupiłem. Nic nie wysyłają jak narazie.
Jak ktoś coś przyśle to z chęcią, ale to mało prawdopodobne, zwłaszcza budżetówki typu Tracer, Modecom, oni boją się zostać zjechani ;) Np. Mecano to był mój pomysł i za uprzejmością sklepu Hardpc dali nam jeden egzemplarz (taka akcja co miesiąc).
Były kiedyś myszki do 50 zł, ale to imo strata pieniędzy była ;D
Jak dostaniemy to recka bedzie, jak nie to nie zamierzam kupować ;p
Odpowiedz
#3
Bałem się, że właśnie z dostaniem egzemplarzy do testów będzie problem. A, że tak zapytam dla pewności... kiedy ktoś z czytelników ewentualnie podesłałby wam jakiś konkretny sprzęt do recenzji, to rozumiem, że już po testach on spokojnie wraca? :D Ja na dobrą sprawę nie mam co wysłać bo wszystko co kupiłem(poza monitorem), kupiłem głównie dzięki temu,  że znalazłem to forum, ale gdyby znalazło się cokolwiek to mógłbym spróbować podesłać.  
Te myszki do 50 zł to właśnie widziałem taka trochę bieda. Mówiąc o budżetowych miałem na myśli głównie właśnie ww. gryzonie na A3050 bo ciekawa sprawa z tym sensorem - w przypadku jednego modelu można grać właściwie na najwyższym poziomie, w przypadku innego... yyy... no niezbyt. A i cena tak samo rozbieżna :')
No cóż, zobaczymy. Jak będzie okazja to postaram się jakoś pomóc, jednak obiecać niczego niestety nie mogę :/

=Edit=
Cza zrobić ściepe narodowo, i kupić bombe atomowo... może gdyby czytelnicy forum zebrali się po tyle ile dziennie wydają na słodycze, to byłoby na jakąś dobrą reckę :d
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#4
Hehe, od stycznia wszystko ma bardziej ruszyć, ale ja nie będę za duzo gadał bo jestem na świeżo ;D Teraz to mam misje odpoczywanie i doglądanie forum, tyle ze to nie wychodzi bo jutro do szkoly, takie pierdoły musze kleić na bal ;c
teraz jak są recenzje klawiatur to nie wiem czy Hya wywalił to rozkręcanie klawiatur czy też nie, jak nie to sie nie opłaca wysyłać bo tracisz gwarancje i dwa wysyłka w dwie strony tez kosztuje, wiec tylko droższe i ciekawsze produkty można podsyłać ^^ Ale to sie chyba jeszcze nie zdarzyło.
Odpowiedz
#5
To by nie było głupie. Jakieś głosowania na recenzje i ew. zbiórki pieniędzy. Każdy by coś od siebie dorzucił.
Odpowiedz
#6
Głosowania były na hardpc, ale narazie nie wiem co dalej ;D
Problem w tym, że jak mówiłem większość przedmiotów była kupiona przez nas, a raczej wybieraliśmy to co nam się podobało, bo w końcu z tego korzystamy ;p
Pomysł nie jest glupi, ale zalezy ile osób by się zrzuciło.
Odpowiedz
#7
Jakbyśmy się mieli ja i Stachu po piątaku zrzucić to nawet na budżetową podkładkę do testów nie starczy xD Po 5 zł to musiałoby się conajmniej 10 osób zebrać żeby coś sensownego kupić.
Mam wrażenie, że mimo ponad 1500 osób zarejestrowanych na forum, i tak będzie trudno zebrać choć te 10 :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#8
No tak niestety jest, te budżetowe to wszystko sami kupujemy. Takich rzeczy się nie dostaje do testów, też takich gniotów jakiś to nie chce nam się testować nawet. Też kogoś sprzętu głupio nam rozkręcać, bo myszki i klawiatury stracą gwarancję, słuchawki się w sumie da, z podkładkami to ubrudzimy i zajeździmy to też szkoda. Czasem wiele sprzętu po testach wygląda jakby z 2 lata już miało. Raczej pieniędzy nie chcemy zbierać od użytkowników.
Odpowiedz
#9
To czy wy nie chcecie zbierać od użytkowników, a to czy użytkownicy chcieliby pozbierać to akurat dwie, zupełnie różne sprawy. Ja na przykład bardzo lubię wasze recenzje, więc wedle możliwości chętnie wspomogę jakąś, choćby symboliczną sumą. Tylko musiałbym jeszcze wiedzieć jak :X
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#10
teraz 2 miesiące pisania będzie:
CM Mastermouse Pro L
CM MasterPulse Pro
CM Sentinel III
Zalman K650WP
Mionix Alioth XXL
Genesis RX85
Ajazz AK33

to nawet nie wcisnąłbym niczego pomiędzy, zobaczymy jak kolega czyszczu będzie przerabiał to pisanie ;D

Niemniej niezmiernie się cieszę, że się komuś podobają recenzje :D ile się da tyle będziemy działać :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.