• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które słuchawki wybrać?
#1
Witam, 
Mam możliwość kupienia następujących słuchawek:
  • Parrot Zik 3
  • Beats Studio v2
  • Plantronics backbeat sense lub pro
  • Sony mdr1000xc.ce7 silver (nic nie znalazlem na ich temat ;O nie wiem czy nie chodzi o mdr1000x)
Które słuchawki powinienem wybrać według was? ew jakie inne poza senhaiserków, shure, akg.
Odpowiedz
#2
Ja nie brałbym zadnych z powyższych ;D
Ale najpierw podaj budżet i jesli mozesz uzupelnij schemat.
Odpowiedz
#3
(12-27-2016, 09:40 PM)Czyszczu napisał(a): Ja nie brałbym zadnych z powyższych ;D
Ale najpierw podaj budżet i jesli mozesz uzupelnij schemat.

Wiem każdy mi to mówi :D ale mogę je mieć za 1 zł i jestem raczej amatorem dźwięku :D Dlatego podałem akurat te modele. Jeżeli byś musiał wybrać co byś brał?
Odpowiedz
#4
Najpierw uzupełnij wzór.

jakie obecnie używasz?
czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
- jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
--- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
jakiej muzyki głównie słuchasz?
w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Odpowiedz
#5
1. Używam Creative WP-450
2. Nie używam dedykowanej karty, dac, amp
3. Raczej nie planuje bardziej skupił bym się na dźwięku bezprzewodowym chociaż czasem przyda się podłączyć do kompa. Jeżeli opłaca się poprosił bym o poradę w tej kwestii.
4. ASRock B85M PRO 4
5. Głównie muzyka, nie gram
6. Dźwięk ale komfort też jakiś by mógł być
7. Zamknięte/ półotwarte
8. 1900 zł

Proszę o opinie również powyższych. Które lepsze :)
Odpowiedz
#6
Eeee jak mozesz mieć za złotówkę to bierz wszystkie ;D
jakiej muzyki sluchasz?
Nigdy nie mialem zadnych z powyzszych sluchawek, ale po przeczytaniu dokładnie prawdziwych opinii zwykłych uzytkowników to wyglada tak:
Parrot Zik 3 w trybie bezprzewodowym są dźwiękowo dobre, z bezprzewodowych warto je rozważyć. Mają pulsujący bas, dobrze slyszalne wokale i przyzwoite góry. Tylko bateria trochę krotko trzyma.
Te drugie są do rozrywkowej i dynamicznej muzyki, są bardziej muzykalne i mają więcej basu. No i imo wyglądają lepiej ;D
Plactronics bym sobie odpuścił.
Sony tez do mnie nie przemawiają i mało konkretnego info. Zależy za ile mozesz je kupić i które, wiec odpowiedz. To nie mój budżet, bo jestem biedakiem :D Z tych 4 wybrałbym te drugie, skoro tylko muzyki sluchasz.
Odpowiedz
#7
ostatnie to Sony MDR1000X tylko taka nazwa bo w Polsce regularnie ich nie sprzedają. Patrzałem recenzje to są równie dobre jak Bose Q35. Nie sądzisz że były by najlepsze? Czasami mikro używam do połączeń głosowych. Ja też biedak nie przejmuj się :D Po prostu trafił mi się fart :D
Odpowiedz
#8
powiedz które i za ile mozesz opchnąć to ci podpowiem w końcu ekonomistą jestem :D
Odpowiedz
#9
Plantronics backbeat wydają się dobrym wyborem według mnie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.