• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z portami usb. Sterowniki ?
#1
Czysty windows bez sterowników - wszystko ok.

Po zainstalowaniu sterowników, czy nowszych czy starszych hz i cala reszta w myszce zrabane. Na windows 10 nie ma różnicy.

OS:
Windows 7 x64

Motherboard:
MSI Z77A-G43

CPU:
Intel Core i5-3570

Memory:
Kingston HiperX 8gb DDR3 1600

Hard Drive:
SSD Transcend SSD370 128GB

Video Card:
GTX 1060 6 GB

Sound Card:
ASUS Xonar DG

Mouse:
Logitech G Pro


http://imgur.com/a/kjs6d
Odpowiedz
#2
Menedżer Urządzeń > Odinstaluj mysz

reset kompa
Odpowiedz
#3
(12-26-2016, 10:09 PM)VeeKing napisał(a): Menedżer Urządzeń > Odinstaluj mysz

reset kompa


Matko boska, testowałem na różnych windowsach, wszystko się sypie po instalacji sterowników. Jak odinstalolwanie myszy w menedżerze urządzeń ma mi pomóc?
Odpowiedz
#4
nie zaszkodzi spróbować
ja nie wiem co jest grane
a to nie wina plyty glownej? moze zle stery instalujesz
Odpowiedz
#5
Przyczyna okazaly sie sterowniki do karty graficznej, probowalem kazdej wersji ale nic, nadal nie ma normalnej lini i plynnego ruchu myszka. Moze jak bede mial nowa plyte glowna z procesorem za miesiac to bedzie poprawa.
Odpowiedz
#6
Nvidia czy AMD? ja mam geforca i czasem się rypie, wtedy porządny reinstall i wszystko śmiga
Odpowiedz
#7
Nvidia, gtx 1060. Czy stare czy nowe nie ma roznicy, caly czas co jakis czas sa skoki w myszce co jakis tam czas, potem dam zdjecie. Chyba po prostu poczekam na nowego intela i wtedy sprawdze na nowym sprzecie bo szkoda czasu na to ;/
Odpowiedz
#8
A ja takie info napiszę, że jak podłączyłam 2 myszki obok siebie w 2 usb w monitorze to jedna zaczęła świrować, źle działać, dlatego teraz albo podłączam z tyłu komputera jedną, a drugą w monitor, albo tylko jedną podpinam. Czasem lubię zmieniać myszki, jedną do gry, drugą do pracy itp. Sterowniki od myszek też mogą się gryźć ze sobą.
Odpowiedz
#9
U mnie okazało się, że po prostu port USB jest "puknięty", bo w innych działają sterowniki bez problemu
Odpowiedz
#10
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale bardzo dużo płyt MSI na allegro jest uszkodzona:) Ja unikam tej firmy. Często mają dziwne problemy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.