• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS do 150zł
#1
Cześć!
Poszukuję słuchawek głównie do CS:GO, czasami gram też w gry typu Assassin's Creed. Lubię też posłuchać muzyki (rap, rock, hard rock). Zależy mi, aby słuchawki jak najlepiej sprawowały się w CS, ale również nie odstawały bardzo w muzyce.
  • jakie obecnie używasz? - superlux hd 681
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? - nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? - nie planuję, chyba, że ktoś poleci coś tańszego, pasującego do słuchawek
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej - Gigabyte B85M-D3h
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - głównie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - rap, rock, hard rock
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? - Counter-Strike: Global Offensive 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - 150 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - Na równi
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - Gram we własnym pokoju, zazwyczaj jest cicho, ewentualnie słychać czasem przytłumione dźwięki z pokoju obok
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - Chyba bliżej, aczkolwiek zbyt się na tym nie znam, nie miałem okazji porównać :D 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - Nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): - Mikrofon jest zbędny, mam oddzielny (Trust starzz microphone), wygląd jest mi obojętny, świecenie się zbędne. 
    Szukam nowych słuchawek, ponieważ obecne popsuły się z mojej winy. Biorę też pod uwagę ponowne kupienie hd681, jak narazie na nich się skupiam, bo je już znam. Jak okażą się najlepsze w tej cenie, to kupię je jeszcze raz :) 
Odpowiedz
#2
przy takim budżecie i obecnych sluchawkach skok będzie nieznaczny. Jesli naprawde chcesz czegoś do stricte CSa (niestety nie muzyka) to dołóż do Roccat Kave 5.1 Analog. Muzyki mozesz posluchac na HD681.
Odpowiedz
#3
Chodzi o to, że popsułem te superluxy  i potrzebuję nowych, bo nie mam jak grać :D sorki, że nie dopisałem tego,  juz poprawiam ;)
Odpowiedz
#4
Ja mam ISK HF2010, ale raczej wątpie zeby ci sie podobaly ;D Znaczy są dobre, ale juz ich nie polecam bo raz tak zrobiłem, a koleżka z forum był (głuchowaty?) i mówił, że słuchawki pozycjonują do dupy itp. ;D
150 zł i tak ciężko, masz encore rockmaster oe, całkiem dobre. Za 80 zł masz jakby HD681, ale w odslonie ISK i bardziej basowy charakter. I lepsze nauszniki ;D
Odpowiedz
#5
Ja bym wziął te same.
Odpowiedz
#6
A ktoś kojarzy superlux hd 668b? Lepsze do CSa, od hd681?
Odpowiedz
#7
Tak, w sumie o wiele, ale wymają czegoś lepszego niż integra. Mozesz kupić, ale efektu szału jakiegoś nie będzie, chociaż zawsze na plus. Uzywki to są nawet za 50 zł.
Odpowiedz
#8
Czyszczu, a wiesz może jaką kartę do nich kupić? :p Jest sens brać do nich jakąś najtańsza kartę za 35zł (np. Karta dźwiękowa Gembird 6 kanałowa (SC-5.1-3)?
Odpowiedz
#9
Daj spokoj z takimi gówienkami ;D
Masz taką integre nawet w miarę, zebys poczuł różnicę to taki Xonar DG conajmniej.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.