• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do muzyki do 300zł
#11
(12-05-2016, 07:04 PM)Czyszczu napisał(a): HyperX Cloud.
Jak będziesz chciał to w przyszłości kupisz kartę i masz git zestaw. Ale nawet w twojej obecnej płycie jest całkiem spoko karta.

czyli jaka byś proponował kartę ?
Odpowiedz
#12
Masz dobrą integrę, ja mam Xonar DG więc porównywalnie, a u mnie nic nie trzeszczy.
Obstawiam słabszy model. Sprawdz na innym kompie. Prawdopodobnie to wina słuchawek, bo problem wczesniej nie wystepował. Zeby poczuć róznice i kupić coś lepszego to musisz ze co najmniej 300 zł wyłożyć (Xonar DX np. używka to z 100 zł, ale nówka nie ;d) albo jakis DAC, wtedy roznica bedzie ogromna. Jednak sprawdz najpierw sluchawki bo wedlug mnie to ich wina.
Odpowiedz
#13
(12-15-2016, 07:06 PM)Czyszczu napisał(a): Masz dobrą integrę, ja mam Xonar DG więc porównywalnie, a u mnie nic nie trzeszczy.
Obstawiam słabszy model. Sprawdz na innym kompie. Prawdopodobnie to wina słuchawek, bo problem wczesniej nie wystepował. Zeby poczuć róznice i kupić coś lepszego to musisz ze co najmniej 300 zł wyłożyć (Xonar DX np. używka to z 100 zł, ale nówka nie ;d) albo jakis DAC, wtedy roznica bedzie ogromna. Jednak sprawdz najpierw sluchawki bo wedlug mnie to ich wina.

dzięki czyli jutro idę i niech mi wymienią bo jeśli w starych fatalach muzyka jest znośna a na hyper x nie to coś tu nie gra

generalnie jak odpalę equalizera to 2 ostatnie suwaki czyli jakieś 8k 16k i wyżej strasznie słabo brzmią jak je opuszczę do zera to lepiej się słucha 
i vocal slysze jakby seplenił ktoś ale bardziej żeński https://youtu.be/IRk_D1UMPsI?t=52s
wiem że nie jest to najlepsza jakość yt ale w 320kb/s też słuchałem i to samo
Odpowiedz
#14
(12-15-2016, 07:06 PM)Czyszczu napisał(a): Masz dobrą integrę, ja mam Xonar DG więc porównywalnie, a u mnie nic nie trzeszczy.
Obstawiam słabszy model. Sprawdz na innym kompie. Prawdopodobnie to wina słuchawek, bo problem wczesniej nie wystepował. Zeby poczuć róznice i kupić coś lepszego to musisz ze co najmniej 300 zł wyłożyć (Xonar DX np. używka to z 100 zł, ale nówka nie ;d) albo jakis DAC, wtedy roznica bedzie ogromna. Jednak sprawdz najpierw sluchawki bo wedlug mnie to ich wina.

jednak jakość integry mnie nie zadowala zresztą kolega powiedział że na papierze integra wygląda ok ale nie słyszał jeszcze dobrze grającej integry 
i zaproponował mi audigy FX lub SB Z 

poleciłbyś jakaś dobra, kolega mówił że  z aimami i xonarami są różne problemy, ale czytałem to  dużo ludzi je poleca , zależy mi jedynie ma muzyce 
Odpowiedz
#15
Jak sie ogarnia Xonary to nie ma problemów, wystarczy mieć stery i wszystko chodzi ;>
SB Z nie wiem czy to najlepszy wybór do Hyperów, bo one grają całkiem ciemno, a jak podłączysz ciemną kartę to moze sie zrobic mrocznie ;D
Ja kupiłbym AIM SC8000. Wychodzi z 220 zł, czasem taniej. Jak mozesz to dołóż do SC808 - bedzie w 100% wystarczał.
Odpowiedz
#16
(12-18-2016, 06:56 PM)Czyszczu napisał(a): Jak sie ogarnia Xonary to nie ma problemów, wystarczy mieć stery i wszystko chodzi ;>
SB Z nie wiem czy to najlepszy wybór do Hyperów, bo one grają całkiem ciemno, a jak podłączysz ciemną kartę to moze sie zrobic mrocznie ;D
Ja kupiłbym AIM SC8000. Wychodzi z 220 zł, czasem taniej. Jak mozesz to dołóż do SC808 - bedzie w 100% wystarczał.

słuchawki fajnie grają tylko mam problem tak zwane sybilanty nie pozwalają mi się nacieszyć muzyką bo za mocno je wyłapuje ś ć itd nie przyjemnie odbieram te dźwięki w eqalizerze obnizyłem 8k i 16k przy samym 16k nie było problemu bo nie zniekształcało to generalnie piosenki ale nadal słyszałem te ś ć a po obniżeniu 8k tez do minimum już dźwięk jest przytłumiony :<   chciałbym żeby takie syczenie nie istniało
Odpowiedz
#17
eh nie mozna mieć wszystkiego ;D
nie obniżaj ich za bardzo, lekka korekta i jest git :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.