• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki muzyka, gry 400 PLN
#31
Dobra wziąłem jednak audiotrak prodigy cube, bo czytałem, że już taki fiio e10k ogranicza scenę tych słuchawek, który i tak ma większą scenę od tych SMSL M2. Przynajmniej tak pisal ina audiofanatyku. Generalnie wydaje mi się, że słuchawki brzmią miejscami zbyt ziarniście, przy niektórych basach ( soundtrack z DOOMa ) w porównaniu do Brainwavz HM5 lub wysokich dźwiękach, poza tym no niestety ten Audiotrak nie skompensował tej średnicy.
I teraz zostaje mi wymiana OPAMPa bo żadnych słuchawek neutralnych z dobrą sceną do 500 PLN nie mogę znaleźć w Polsce :( ( chyba że coś polecicie ). Także jaki OPaMP byście polecali, który by dodał mocy średnicy, lub odjął jej z basu i góry i usunął te ' ziarnistośći ' / metaliczności i by miał dobrą scenę?
Odpowiedz
#32
No i widzisz, jakbyś wziął SMSL M2 to byłoby inaczej. Ja Ci nie pomogę, bo nie wiem poczekaj np. na hYa on Ci powie ;D
Odpowiedz
#33
(01-04-2017, 07:24 AM)Czyszczu napisał(a): No i widzisz, jakbyś wziął SMSL M2 to byłoby inaczej. Ja Ci nie pomogę, bo nie wiem poczekaj np. na hYa on Ci powie ;D
Generalnie przyczytałem gdzieś, że w tych SMSL M2 występuje szum, co mnie trochę odstraszyło.
Dobra czekam :p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.