• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki do 170zł
#11
MDH mają bardziej basowy charakter, a HD9999 taki superluxowy, analityczny, odwrotnie, lżejsze dźwięki. Generalnie HD9999 grają lepiej w sensie, że są odpowiednikiem drozszej konstrukcji AKG.
Ogółem co kto lubi, ja brałbym raczej 9999, ale jak ktoś gra w wieśka dużo i lubi mroczny klimat to zdecydowanie MDH. Zależy do czego i jakiego dźwięku oczekujesz.
Odpowiedz
#12
(11-30-2016, 04:30 PM)Czyszczu napisał(a): MDH mają bardziej basowy charakter, a HD9999 taki superluxowy, analityczny, odwrotnie, lżejsze dźwięki. Generalnie HD9999 grają lepiej w sensie, że są odpowiednikiem drozszej konstrukcji AKG.
Ogółem co kto lubi, ja brałbym raczej 9999, ale jak ktoś gra w wieśka dużo i lubi mroczny klimat to zdecydowanie MDH. Zależy do czego i jakiego dźwięku oczekujesz.

dobra, biorę te z polski, chyba że w najbliższej przyszłości 9999 będą w polsce, co sądzisz?
Będzie jakaś przecena na nie czy raczej marne szanse?
Tak tak wiem, nie jesteś jasnowidzem ale na pewno już trochę siedzisz w słuchawkach i możesz się domyślać :D
Odpowiedz
#13
9999 raczej nie będą, a jakby były to byś się zdziwił jaki PIS wrzuciłby tam podatek :P
MDH brałbym i to co powiedziałem, napewno będzie ogromna różnica względem tego co masz teraz ;D
PS a nie masz nic podobno :D
Odpowiedz
#14
(12-01-2016, 06:45 PM)Czyszczu napisał(a): 9999 raczej nie będą, a jakby były to byś się zdziwił jaki PIS wrzuciłby tam podatek :P
MDH brałbym i to co powiedziałem, napewno będzie ogromna różnica względem tego co masz teraz ;D
PS a nie masz nic podobno :D

Dobra, dzięki wielkie za wytrwałość i za pomoc :D +rep dla ciebie. Kupuje 9000.
Odpowiedz
#15
spoko ; )
niech Ci długo służą
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.