• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS:GO (do 300 zł) + karta dźwiękowa (?)
#1
  • jakie obecnie używasz? Douszne Sony MDR-EX50LP - myślałem o tym, żeby zakupić samą kartę dźwiękową ale nie sądzę, żeby to pomogło wystarczająco :( Obecnie mam dość często problemy z tym, że albo przeciwnika nie usłyszę albo źle zlokalizuję.
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie.
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Jeśli będzie to niezbędne - najlepiej z jak najlepszym stosunkiem ceny do jakości ;)
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej: Asus P8P67 rev 3.0 (ALC 892)
  • słuchawki mają być w 100% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Muzyki słucham na głośnikach.
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Bez znaczenia.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Zależy mi na jak najlepszym pozycjonowaniu i separacji dźwięków.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    Właściwie to byłem już praktycznie zdecydowany na kupno HyperX Cloud I, ponieważ często są polecane i cenione aż trafiłem na informację tutaj na Waszej stronie, że ze względu na swoją konstrukcję średnio nadają się do gier FPS. Nie ukrywam, że ogromnie mnie to zdziwiło chociażby z tego względu, że naprawdę wielu "pro graczy" ich używa do gry w cs-a i nie sądzę, żeby Kingstonowi zależało szczególnie na tym, żeby lansować się w sferze słuchawek dla graczy bardziej niż takiemu razerowi czy innemu steelseries jeśli te słuchawki naprawdę się do gier nadają tylko średnio. Naprawdę uważacie, że takie Superluxy 668b będą zwyczajnie lepsze do gry w csa? Wiem, że superluxa raczej nie stać na promocję wśród graczy zawodowych, ale jednak logika podpowiada, że gracze używają wszystkiego co daje jakąkolwiek przewagę, bo jednak koniec końców najbardziej liczy się zwycięstwo :P 
  • W każdym razie naprawdę przeczytałem już z pół internetu i chciałbym zapytać was o radę, bo mam już jeden wielki mętlik w głowie. Co powinienem zakupić? Czy HyperX albo Superluxy 668b będą dobrze działać z moją zintegrowaną kartą dźwiękową? Czy jednak niezbędne jest kupno takowej, jeśli tak to jakiej? Nie ukrywam, że nie jestem audiofilem i w zasadzie zależy mi tylko na tym, żeby nie było tak, że słuchawki będą działać zwyczajnie lipnie (bez takiego chociażby Asusa Xonar DGx, bo widzę że ta karta jest polecana z jakiegoś powodu bardzo często), fakt że czasem sobie posłucham muzyki z głośników, ale jakość tych głośników na pewno nie powala więc nie wiem czy karta dźwiękowa miałaby na to w ogóle jakiś wpływ więc to tak tylko w ramach ciekawostki bardziej ;)
  • Pomożecie? :)
Odpowiedz
#2
Do integry nadzadzą się od biedy ISK MDH 9000 - jedne z lepszych do 300 zł.
Z tym okreslaniem dzwiekow to tez kwestia indywidualna, ja na jakiś shitowych sluchawkach moge grać, a inni na tych co mam obecnie (HF2010) nie mógł nic usłyszeć...
Do tego najtanszy (uzywany) xonar DG, poprawi się głośność i niskie tony. I przestrzenność zdaje się większa.
Odpowiedz
#3
Wiesz, pro gracze mają to co im sponsor daje i wcaale wyboru nie mają, jak są przez np. qpada to grają na 1339, ale jak promowano qh-90 (czyli hyperx) to siedzieli z nimi na szyi a na uszach jednak 1339 były. Zobacz ilu graczy jest z krakenami na szyi zawieszonymi a w jakiś dokanałowych siedzą bo zwyczajnie na głośnym lanie w takich wokół usznych nie słychać dobrze, ale jest, że niby używają krakenów :D.

668b i integra to nie jest najlepsze połączenie, już lepiej te MDH9000. Jeszcze lepiej HD9999 sprowadzić. Możesz jeszcze spróbować wyrwać Kave 5.1 Analog w cenie ok 300 zł (czesto są na promocjach) to jak tu nie będziesz słyszał lepiej to masz coś ze słuchem ;p.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.