• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy w Enotusie
#1
Witam. Ostatnio stwierdziłem, że zrobię sobie testy mojej myszki w Enotusie i bardzo sie zaniepokoiłem. Niestety nie znam sie na tym zbyt dobrze, więc szukam porady eksperta.
Zauważyłem w wynikach bardzo wysoki smoothing i nietypowo wyglądające wykresy(?).
Moja myszka to KinzuAdder z sensorem z DeathAddera 3G 1800DPI, a podkładka to Zowie G-SR by BenQ.
Czy z tą myszką jest coś nie tak?
Tutaj screeny:
https://scr.hu/7N56rP
https://scr.hu/661XW8
Odpowiedz
#2
Nie bardzo się na tym znam, ale widać, że coś jest nie tak. Mimo, że sensor nienajnowszy to mozliwe ze się trochę rypie. Jak długo masz mysz?
Odpowiedz
#3
nie uzywaj enotusa, jest zbyt niedokładny, te pozostałe rzeczy poza max speedem to gowno pokazuje... krotko mówiąc nie zawracaj sobie tym głowy... a w mouse testerze jest ok. Max speed w okolicy 3.5 m/s później widać, że się rozszczepia i zaczyna tracić sensor śledzenie
Odpowiedz
#4
Warto sprawdzić na drugim komputerze i zrobić testy, jeżeli będzie się roznic to wina systemu. Sprawdz DPC Latency jezeli chcesz być pewny.
Odpowiedz
#5
Zrobilem sobie z ciekawości entousa - Hya moze potwierdzic bo mu wysłałem ;D
Jednym słowem na Savu wyszło mi, że mam 35% smoothingu + max speed 9,52 m/s
NICE ONE
Odpowiedz
#6
tyle, ze tam max speed to jest mega oszukany, bo to co w mausetesterze jest jako pojedyncza randomowa kropka :D enotus łapie jako najwyższą wartość co kompletnie nie jest zgodne z rzeczywistością.
Odpowiedz
#7
A co to jest to DPC Latency? Jak to sprawdzić?
Odpowiedz
#8
Po za tym, wracając do smoothigu. Ostatnio w grze zauważyłem, że coś jest nie tak, bardzo "wolne?" ruchy celownikiem, mam wrażenie jakby ten ruch nie był tak responsywny jakbym chciał.
Odpowiedz
#9
moze używasz sterowników razera?
Odpowiedz
#10
Tak. Używam Synapsa. To aż tak bardzo ingeruje?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.