• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki - max 600,-
#1
  • jakie obecnie używasz? Superlux hd681.
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? Aim sc808.
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Głównie gry + troszkę urozmaiconej muzyki + filmy.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Gry typu FA z rozwiniętą sceną. 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 600,-
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort, o ile zapewnią co najmniej taki dźwięk jak moje superluxy, a najlepiej wykorzystujące w pełni potencjał karty dźwiękowej.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? półotwarte lub zamknięte.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większa scena.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie, rzadko.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Cenię obecne słuchawki, ale nie są zbyt komfortowe i to jest główna przyczyna poszukiwania nowych słuchawek. Słuchawki nie muszą być z mikrofonem (aczkolwiek mogą), bo obecny Zalman daję radę. Zastanawiałem się nad AKG K240 MKII.
     
Odpowiedz
#2
Wolałbyś bas czy brzemienie superluxów (detaliczne)?
Odpowiedz
#3
Detaliczne, aczkolwiek nie przywiązuje do tego takiego znaczenia.
Odpowiedz
#4
Jak możesz zamówić z zagranicy to weź HD 9999 od ISK. Odpowiednik duzo drozszych sluchawek ;D
Jak nie będziesz nimi rzucał i grał na grubych padach to rozważ tę opcję.
Odpowiedz
#5
Czy są aż tak dobre? Z komentarzy na zagranicznych forach wychodzi, że są podobne do AKG K240 MKII. Nie ukrywam, że sprowadzanie z zagranicy nie widzimisię zbytnio, a to ze względu na komplikacje z ew. gwarancją.
Odpowiedz
#6
Są odpowiednikiem. Mozesz je zamowic z gearbest. Gwarancja to fakt bylby problem, ale ja zamawiałem i zadnych problemów, powiedzialbym, ze z chinczykami latwiej sie dogadać :P
tu masz za 300 zł sluchawki bardzo zblizone do k240, polowa ceny ;D Moim zdaniem warto. Ew. obaczj MDH9000, nie są co prawda analityczne, ale fajne zyskałyby w połączeniu z twoją kartą.
Odpowiedz
#7
Przecież k240 chodzą po ok. 350zł, więc niewiele drożej, a dostęp dużo łatwiejszy. MDH9000 to już inna bajka, bo nie ma problemu z dostępem. Pytanie, które są najlepsze ;)
Odpowiedz
#8
Lel, myslalem ze wiecej, sory ;D
Ja brałbym MDH, k240 to takie drogie hd 681 (w przenośni ;d)
MDH będą fajnie grały bo są ciemniejsze od superluxów (grają inaczej, więcej basu) mają dobrą scenę, a na twojej dobrej karcie nabiorą zróżnicowania dźwięku i klarowności. Ogółem wiesz - basowe słuchawki do jasnych dźwiękówek, jasne sluchawki do ciemnych kart itp ;D
Odpowiedz
#9
Nie ma "najlepszych słuchawek". W odniesieniu do dźwięku wszystko jest bardzo subiektywne i najlepsze słuchawki dla ciebie mogą dla kogoś być jednymi z gorszych itd.

AKG 550 mają fantastyczną synergię z Aimem, rozważyłbym ich zakup.
Odpowiedz
#10
W Twoim przypadku to bierz AKG K612 Pro, to będziesz miał upgrade swoich pod każdym względem (moze trochę bas mniejszy, ale takie bardziej muzyczny ;p)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.