• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 400zł
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? - Superlux HD668b
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? - nie
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? - Póki co mam tylko integrę Asrock H97 Performance ale planuje kupić coś normalnego w przyszłości.
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - 60% muzyka, 40% gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - Rap, trap, pop
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? - cs go
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - 400zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - minimalnie ważniejszy jest komfort 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - pół otwarte/zamknięte 
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - większą scenę 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - tylko w domu
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): - tylko wokół uszne, moje obecne SL wydają mi się zbyt ostre w górnych pasmach i mało dynamiczne a jednocześnie są strasznie niewygodnie (pady kompletnie stwardniały a 2-częściowy pałąk jest mocno wyczuwalny). Raczej skłaniałbym się w stronę welurowych padów.
    Zastanawiałem się nad HyperX Cloudami i AKG K240 MKII ale skoro moje słuchawki są ich klonami to nie chciałbym żeby zmiana w brzmieniu była nieznaczna, co moglibyście od siebie polecić ? 
Odpowiedz
#2
W HyperX cloudach to pod to co słuchać będzie miodek ;) w CSie będzie gorzej niż na 668b. Ewentualnie ISK MDH9000 pod to co słuchasz prawie tak przyjemne jak HyperX ale w CSie o niebo lepsze. Nie mają welurów, ale są bardzo wygodne.

Przesiadka na równie jasne K240 nie ma imo żadnego sensu. Nie dziwię Ci się, ze na 668b słabo Ci się słuchało jak one basu nie mają zbyt głębokiego, a w rapie przyda się on raczej :P Bez dobrej karty wszystkie słuchawki mają jednak okrojone dolne pasma, to jest główny plus dedykowanych dzwiękówek.
Odpowiedz
#3
Albo możesz zamówić z gearbesta HD 9999 :)
raczej lepsze niż w/w, powinny Ci się spodobać. Ale jak chcesz coś z polski to wziąłbym MDH
Odpowiedz
#4
do rapu MDH lepsze od HD, jednak basy na plus dla MDH zdecydowanie są ;)
Odpowiedz
#5
Witajcie, tez szukam sluchawek z podobnej cenie, zainteresowaly mnie wlasnie MDH. Wymagania podobne jak kolega z pierwszego posta z tym ze u mnie priorytetem jest muzyka, w CS GO NIE GRAM W OGOLE, casualowo mmo, fpsy typu bf1, gry moba. Muzyka : hardstyle, rap, disco polo. Czy jest cos wartego uwagi oprocz mdh i hyper x cloudów?. Mam integre, mobo MSI Z77a-g43, uzycie DOM.
Odpowiedz
#6
Bierz MDH.
HD wydają mi się takie jaśniejsze po prostu, kto co lubi, bas też mają nienajgorszy ;D
Odpowiedz
#7
Ja nie wiem czy bym nei wziął CALi!2 za ok 440 zł bo jednak bardziej do muzyki chyba szukasz, a muzykalnie CALki lepiej się spiszą. Jedyny ich minus to ten dziwny kabel, tak to mega funowe wygodne słuchawki są :)
Odpowiedz
#8
Troszkę zmienił mi się budżet, DT 770 pro 250ohm i do tego fiio e10k będzie ok pod rap/hip-hop/reggae i cs-go, mając ok. 1000zł ? 990 odrzucam przez brak izolacji
Odpowiedz
#9
myślę, że jak najbardziej Ci się spiszą
Odpowiedz
#10
Dzięki za wszelkie porady, myślę że temat do zamknięcia :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.