• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 200 zł do muzyki
#1
  • jakie obecnie używasz?
Creative Fatality HS-800
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
    --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
Płyta głowna gigabyte ga-z77mx-d3h; nie planuję kupować karty
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
Głównie muzyka, gry są drugoplanowe
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
rock
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
cs go
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
200 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
pół na pół :(
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
raczej półotwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
nie wiem
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Słuchawki wokół uszne z dobrym bassem
Odpowiedz
#2
ISK HP 580 - "dobry" bass :) Bo dobry ma się rozumieć głośny? Nienaturalnie podbity?
Odpowiedz
#3
Jak najbardziej HPki wystarczą, dobrze zagrają z integrą, mają niezłą scenę jak na cenę + ciekawe brzmienie, basoluby będą zadowolone ;D
Odpowiedz
#4
Dla basolubów to bym dozbierał do tych 300 zł i wziął ISK MDH9000.
Odpowiedz
#5
Odświeżam. Kupiłem ISK HP 580, całkiem fajne wytrzymały trochę ponad rok po czym przetarł się kabelek przy muszli, po własnoręcznej naprawie pohulały jeszcze miesiąc i znów to samo, więc dałem sobie z nimi spokój. Teraz kupiłem ISK MDH9000 rzeczywiście dźwięk dużo lepszy, bardzo fanie brzmią niestety drugi raz je reklamuję bo raz przy wysokich tonach jedna słuchawka grała ciszej a drugi raz ten sam problem, ale przy niskich tonach. Tak więc teraz szukam słuchawek podobnych do ISK MDH9000 lecz bardziej niezawodnych, bo już mam dość tych reklamacji. Jakieś sugestie :)?
Odpowiedz
#6
tak czasem jest jak jakiś model sprzedaje się zbyt dobrze to zaczynają produkować sprzęt byle jak ;/

przetestuj isk hd9999, trochę mniejszy bas, ale może Ci się spodoba, nie widziałem, żeby ktoś miał z nimi jakieś problemy
Odpowiedz
#7
Widzę, że nie jesteś do końca zdecydowany co do konstrukcji więc, ja bym postawił na somic v2, https://www.ceneo.pl/49960854#pid=1966 są to słuchawki otwarte..
do 200 stówek można trafić.
Pobawisz się equalizer i na pewno coś z nich wyciągniesz pożytecznego.
W dalekiej przyszłościj ka przyjdzie ci kupić coś lepszego niż integra to będzie zakup ponadczasowy..

Ewentualnie tak jak @Hya, ISK 9999 będą to słuchawki którym nie można nic zarzucić w swojej cenie. Są to słuchawki dla Ciebie.
Będą się sprawdzać w rocku jak nie jedne słuchawki ze średniej półki z tym charakterem grania.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.