• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS GO / Muzyki [140 zł]
#1
Jakie obecnie używasz?
Panasonic RP-HS34 / LG QuadBeat 2 (Częściej te panasonica do biegania)

Czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
Zintegrowana w laptopie Lenovo Yoga 500
Słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ?
Głównie gry, trochę muzyki
Jakiej muzyki głównie słuchasz?
Hip-Hop/Rock/Metal/Bass/Elektroniczna (Szczególnie trzy pierwsze)
W jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
CS GO, Battlefield, Wszelkie FPS i gry akcji (zależy mi głównie na pozycjonowaniu w CS)
Twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
140 zł
Stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
Komfort 
Jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
Pół otwarte / otwarte (wolałbym słyszeć co dzieje się w domu, ale wolałbym by lekko wygłuszały chociażby szum komputera czy deszcz [pokój na poddaszu])
Wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
Większą scenę (lepiej w grach)
Czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
Cały czas będą na biurku.
Dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Zależy mi by nie męczyły uszu, były wokół uszne. Z wyglądu to mi obojętne. Najlepiej by miały dobrą regulację. Pady czytałem, że welurowe są dobre. Fajny by był też odczepiany kabel bo mi zawsze się on szybko psuje. A no i słuchawki żadne GEJMINGOWE. Bez mikrofonu. Dobrze by było gdyby były lekkie. O wytrzymałość się nie martwię bo szanuję rzeczy.

Osobiście znalazłem: 

Superlux HD681 EVO MK II
Superlux HD668b

I nie wiem które wybrać. Ewentualnie zaproponujcie inne, lecz te dwie pary najbardziej mi się spodobały. Mile widziana też możliwość zakupu w stacjonarnym sklepie ale to już niekonieczne.
Odpowiedz
#2
weź sobie ISK HP 580 co prawda tam welurów ni ma ale do 140 zł będzie to najlepsze rozwiązanie
Odpowiedz
#3
HD681 EVO - http://test-gear.pl/forum/showthread.php...791&page=2

I to chyba tyle w ich temacie:P
Odpowiedz
#4
Co do ISK HP580 są chyba złe dla mnie bo:

[Obrazek: ssdJPX9.jpg]

@minciu Czyli ostatecznie to te Evo dobre dla mnie czy nie ? ;)
Odpowiedz
#5
Nie kupuj EVO bo sie nie opłaca. Chyba że lubisz sam dłubać i je naprawiać. Do tego ponoć coś się zmieniło w jakości dźwięku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluc...hd681-evo/

Cytuje najważniejszy akapit:

Aktualizacja 2015-08-30
Ze względu na kontrowersje związane z brzmieniem nowych egzemplarzy EVO, które odstają od przesłuchiwanych w recenzji modeli, wszelakie rekomendacje, opisy oraz uwagi dla tych słuchawek tyczą się tylko i wyłącznie najstarszych egzemplarzy.

Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluc...hd681-evo/


Teraz powiedz, Dobre te EVO dla Ciebie czy nie?? Lubisz je naprawiać? Modyfikować? Przelutowywać kable w środku? Wymieniać zrywający się pasek? I to w rok od zakupu? Może półtorej? Daj spokój tym EVO! Jakość wykonaia jest lipna, i nie chodzi tutaj o to czy plastik jest przyjemny w dotyku czy, tylko o całość od technicznej strony. Drugi raz bym ich nie kupił:)

Pomyśl sobie nad czymś w stylu: ISK HF2010(60 Ohm), Taktar Pro80 (60 Ohm), Encore Rockmaster OE (32 Ohm), Philips SHP9500 (32 Ohm) albo Kingstony Cloud ( nie wiem dokladnie które ponoc sa fajne:D (32 Ohm) )

Musisz szukac coś z niską impedancją 32 Ohm bo integry mocne nie są. I będzie mogło być słabo na integrze. Generalnie polecam zakup stacjonarki:) Ale to już inna historia:D Też byłem fanem laptapów kilka lat i na szczęście mi przeszło.. Ale ja byłem głupi :D


ps: ISK HP 580 to pi razy oko EVO. Graja podobnie, wyglądaja gorzej ale za to solidniej.
Odpowiedz
#6
Zależy też od indywidaulnych cech - każdy ma inne ucho, słyszy inaczej, jeden lepiej wyłapuje dźwięki, inny gorzej. Nie sądzę, żeby do 100 zł coś lepiej grało, skoro pewnie HP580 i HD681 są z tej samej fabryki.
Jestem pewny, że pozycjonują lepiej od gamingowych odpowiedników w tej samej cenie ;)
PS. do słuchawek trzeba się przyzwyczaić.
Odpowiedz
#7
Huk się przeważnie bierze z zalewania pasm przez bas, co zawsze da się lekko poprawić obniżając pasma w EQ.
Odpowiedz
#8
Czyli:

ISK HP580 lub Superlux HD681 (bez evo) (Do obu nie mogę znaleźć opinii jak pozycjonują w grach, same recenzje muzyki)

A co z tymi Superlux HD668b ? Podobno mają dobre pozycjonowanie no i mieszczą się w budżecie.

Wiem, że jestem denerwujący i się nie znam ale chciałbym wybrać najlepiej ;P
Odpowiedz
#9
668b to przeciwieństwo - o wiele więcej sopranu niż basu, jak lubisz bas to tam dźwięk może Cię kłuć w uszy.
Aczkolwiek scena i pozycjonowanie raczej lepsze
Odpowiedz
#10
Jakbyś chciał połączyć muzykę pod hiphop/rap i grę w CS'a to musiałbyś kupić np. ISK MDH9000 za 300 zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.