• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwny klik DM1 PRO S
#1
Od pewnego czasu w moim dm1 pro s występuje dziwny klik w lpm. Coś jakby pod powierzchnią przycisku znajdowało się coś, co uniemożliwia płynne dociśnięcie przycisku do końca (również w trakcie kliku słychać, jakby coś się pod nim znajdowało). Nie wiem co z tym zrobić, bo jest to bardzo uciążliwe w trakcie gry. Ciekaw też jestem czy byłaby możliwość uzyskania nowego egzemplarza z w miarę podobnym klikiem - ogólnie rzecz biorąc z myszki mi się świetnie gra i strzela, ale od początku czuć było różnicę pomiędzy lpm a ppm, a niestety nie pomyślałem o wymianie wcześniej.
Odpowiedz
#2
Ja Ci nie wywróżę co tam się znajduje, spróbuj delikatnie rozebrać myszkę, bo zakładam że okres na zwrot się skończył?
Odpowiedz
#3
Chodziło mi bardziej o to, że nic tam się nie znajduje i nie wiem czego to może być przyczyna.Okres na zwrot już dawno się skończyl ;/
Odpowiedz
#4
a no to pewnie jesteś kolejnym szczęśliwcem - różnica w kliku w DM1 się zdarza, problemy z kontrolą jakości :/
Odpowiedz
#5
Nie da się z tym nic zrobić ? Na początku jeszcze mi tak to nie przeszkadzało, ale po paru miesiącach użytkowania klik w lpm stał się bardzo nieprzyjemny, bo prawdę mówiąc lepszy klik spotykam w niektóych myszkach z szkolnej sali komputerowej ;v (ale mimo wszystko myszka jest świetna, trzeba tylko trafić na dobry egzemplarz :/)
Odpowiedz
#6
Spróbuj rozebrać i zobaczyć ,,na oko" czy nie widać czegoś podejrzanego (roznica meidzy lpm a ppm)
No jesli to bardzo cie meczy to wyslij na gwarancje, albo wymien przelacznik.
Odpowiedz
#7
oddaj na gwarancje jako problem z klikiem
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.