• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod CSa - 350 zł
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G400
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach: 2
czułość w Windows: 6/11
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę: Zowie P-SR
twój budżet: 350 zł
jaki chwyt stosujesz: palm / fingertip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
jesteś lewo czy praworęczny?: praworęczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19,5 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 2 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: tak
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
uwagi:

Ostatnimi czasy miałem możliwość zagrania na CM Storm Alcor i spodobała mi się ta myszka. Ten kształt wydawał mi się bardzo wygodny oraz o wiele bardziej 'czułem myszkę', jedynym mankamentem był LOD zbyt duży. W związku z czym chciałbym się przesiąść na coś podobnego. Zastanawiam się nad takimi myszkami jak:

- profilowane:
*Zowie EC1-A
*Zowie EC2-A
*SteelSeries Rival

- symetryczne:
*Zowie ZA11
*Zowie ZA12
*Zowie ZA13
*Mionix Avior 7000 / SK (mniej popularna)

Z tego co zauważyłem, są one najpopularniejsze wśród profesjonalnych graczy CSa. Tak myślałem, aby wybrać coś na sensorze PMW3310DH - z tego względu, iż jest to jeden z najlepszych sensorów. Nie jestem pewien, czy sensowniejsza będzie profilowana czy symetryczna. Bardziej skłaniam się do EC1-A/EC2-A, ale postaram się gdzieś przymierzyć symetryczną. Co do gripa to ciężko powiedzieć. Na G400 praktycznie cały czas używałem palma, jednak ostatnio bardziej na fingertipa przeszedłem i celność o wiele bardziej się zwiększyła. Przez co sam nie wiem, jak to będzie na nowej myszce.
Odpowiedz
#2
Ogólnie to tak...
Mówisz, że postarasz się przymierzyć symetryczną. Spróbuj Sensei'a, jeżeli spodoba Ci się na tyle, że byłbyś skłonny go kupić, to wybierz DM1 Pro S. "Z tego co zauważyłem, są one najpopularniejsze wśrod profesjonalnych graczy cs'a." Na to nie patrz, gdyż oni grają na tym co dostaną od sponsorów. VP sponsoruje Steelseries, grają nawet na Rival'ach 100, a to nie jest wybitna mysz. "Tak myślałem, aby wybrać coś na sensorze PMW3310DH - z tego względu, iż jest to jeden z najlepszych sensorów." - Owszem ale w Pro S masz 3360.Przede wszystkim cechuje go optyczny "feeling" podobny do 3090, brak znanego w 3310 bug'a. Zwłaszcza to pierwsze powinno Ci się spodobać ;)
Sam korzystam z G400, miałem na chwilę EC1-A. 
Co mogę powiedzieć...
LOD zdecydowanie czuć niższy, kształt mi nie odpowiadał, (ty nie powinieneś mieć z tym takiego problemu ;)) i przyciski.
W Zowie masz Huano, "klik" zupełnie inny, twardszy, masywniejszy. Omrony dla mnie przyjemniejsze ale to też kwestia gustu. No i oczywiście inny "feeling".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Masz jeszcze G403 z 3366 8)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Ajj, nigdzie nie mogę dostać tych symetrycznych myszek. Chciałbym jakąś 'pomacać' i również spróbować którejś Zowie, aby przetestować te przełączniki Huano i wtedy móc wybrać między nimi a Omronami. Szczerze powiedziawszy jakoś tak się składam bardziej do EC1-A/EC2-A, chociaż patrząc na symetryczne to ten DM1 Pro S albo Mionix Avior 7000
Odpowiedz
#5
Spróbuj znaleźć tego Sensei'a.
Przy okazji przymierz jakiegoś DA, nawet Bloody A90.
DA podobny kształt, A90 też llecz mniejmawspólnego. (Mniejsza)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych sensownych myszy. DM1 Pro S z symetrycznych lub EC1-A/EC2-A z profilowanych. Teoretycznie wygodna wydaje mi się mysz CM Storm Alcor, więc chyba lepiej byłoby pójść w profilowaną.
Odpowiedz
#7
to lipa, mowie ci to jest jak amen w pacierzu, trzeba przymierzyć
ja juz odsylalem DM1, kształt, odsyłałem też kiedyś fotel, niedawno kupiłem rekawice i tez nie pasują tak jakbm chciał
postaraj się gdzies wyrwac na chwile ;D
Odpowiedz
#8
Nie ma co się bać odsyłania, trochę czasu stracisz w razie czego, ale lepsze to niż zostać z czymś czego byś żałował później.
Odpowiedz
#9
W takim razie wziąłbym dwie - profilowaną i symetryczną a po teście jedną odesłał. Która profilowana najsensowniejsza? Wydaje mi się, że Zowie EC1-A / Zowie EC2-A - pod moje wymiary dłoni, która lepiej będzie pasować?
Z symetrycznych, którą wziąć DM1 Pro S , czy Zowie ZA*, czy może lepiej tego Mionix Avior 7000?
Odpowiedz
#10
z tym odsyłaniem to nie przesadzaj - ja miałem tak, że pieniądze i to kochany hardpc zwracał ponad miesiąc
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.