• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cicha mysz gamingowa
#1
Witam,

szukam myszki która była by bardzo cicha w użyciu chodzi mi o bardzo cichy klik 2 podstawowych przycisków. Obecnie posiadam Natec Genesis G66 (kupiłem tylko dlatego, że jest cicha) przełączniki są naprawdę super w ogóle ich nie słychać, natomiast reszta to taka trochę lipa słaby sensor słabe wykonanie itp. Sporo się naszukałem ale nic nie znalazłem konkretnego, może któryś z was miał okazję testować coś takiego, jakieś propozycję ?
Odpowiedz
#2
Niestety taka z dobrym sensorem i bezgłośnym klikiem nie istnieje
Odpowiedz
#3
no to lipa.... a może istnieją ciche same przełączniki to bym sobie przerobil sam myszke ?
Odpowiedz
#4
http://www.silentpcreview.com/forums/vie...hp?t=48682 - chyba jedyna metoda. Według mnie nie ma to najmniejszego sensu, spieprzysz jedynie feedback przełączników.

EDIT: znalazłem jeszcze jeden sposób - http://www.instructables.com/id/Ninja-Mo...ent-Click/
Jeśli chcesz bezproblemowo poeksperymentować na przełącznikach, kup Asusa Gladius - chodzą już nawet po 150 zł.
Odpowiedz
#5
własnie to co juz mi zaproponowałeś robiłem z innymi mychami i działą co prawqda dawałem tam izolacje przycisk faktycznie sie wycisza ale robi sie taki troche "drewniany". o asusie myślałem tez z tym że musze pierw wiedzieć czy istnieją przełączniki ciche które tam mogę ew włożyć.? bo zakup samego Asusa będzie zbędny jeżeli takie przełączniki nie istnieją. ...
Odpowiedz
#6
(09-19-2016, 04:45 PM)Traxtorm napisał(a): własnie to co juz mi zaproponowałeś robiłem z innymi mychami i działą co prawqda dawałem tam izolacje przycisk faktycznie sie wycisza ale robi sie taki troche "drewniany". o asusie myślałem tez z tym że musze pierw wiedzieć czy istnieją przełączniki ciche które tam mogę ew włożyć.? bo zakup samego Asusa będzie zbędny jeżeli takie przełączniki nie istnieją. ...

Niestety nie spotkałem się jeszcze z takimi przełącznikami.
Odpowiedz
#7
Też takich nie spotkaliśmy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.