• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech g403
#11
Nie wiem czy komisyjne ocenianie produktów jest konieczne, Jakub Łopatko chyba sam pisze recenzje na audiofanatyku.
Odpowiedz
#12
Nie o to chodzi, Hya mówi że przyda mu się pomoc w pisaniu recenzji, bo nie ma za dużo czasu a koledzy nie bardzo się do tego palą ;d
tylko mało kto umie i chce
Odpowiedz
#13
jeśli by ktoś mi pokazał jak to mniej więcej wygląda to mógłbym trochę odciążyć Hya.
Odpowiedz
#14
a to z nim rozmawiaj ;D
Odpowiedz
#15
Właśnie wspólne ocenianie jest naszym zdaniem najlepsze, bo zmniejsza subiektywizm.
Odpowiedz
#16
dokładnie
najlepiej mieć osoby o różnych preferencjach, wówczas można określić do jakiej grupy/z jakimi preferencjami jest skierowany dany produkt.
Odpowiedz
#17
A jeżeli nawiązalibyście współpracę np. z pclabem lub benchmarkiem? Chodzi mi o to, że na tych portalach pojawiają się testy myszek i klawiatur, ale generalnie jakość tych recenzji jest tragiczna. Wy moglibyście pisać przez jakiś czas które byłyby publikowane zarówno na test-gear.pl i na pclabie, oni przysyłaliby wam produkty do testów i zyskalibyście większy rozgłos, a oni w końcu mieliby rzetelne recenzje. Po jakimś czasie zakończylibyście współpracę, na test-gear zaglądałoby więcej osób i może wysyłaliby wam więcej produktów.
Odpowiedz
#18
Nie da rady czegoś takiego, dla PClabu jesteśmy daleką, ale konkurencją bo też mają peryferia. Bench to by nam pewnie kazał płacić jeszcze za pisanie dla nich recenzji... .
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.