• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genesis RX85
#21
Jest to raczej krótki shift, dlatego przeceniają, bo nikt tego nie chce kupować.

Weź tego Roccata, w tej cenie ciężko o coś lepszego. Pisz do nich, żeby oddali, nie ma co czekać.
Odpowiedz
#22
Słyszałem, że te lampki w Roccatach często mają awarię...
Druga sprawa, że niebieskie podświetlenie może irytować, sam mając Tracer Mecano nie lubiłem za bardzo niebieskiego.
Inne klawy TKL są w cenie na brownach? Ewentualnie wypatrzyliście jakieś okazje?

PS. inne Fnaticki mają długi shift, tylko tu brak info.
Odpowiedz
#23
Też w Mecano nie przepadam za niebieskim, jedynie w dzień jak nie świeci słońce to fajnie wygląda.
To niebieskie w Mecano jest dość słabe, nie widać dobrze liter :) Ogólnie to drażniło mnie w oczy, wystarczyło popatrzeć na coś innego niż monitor.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#24
Nom, dlatego Ryos odpada :(
Ten Fnatic ma dłuygi shift, ale nie mają w sklepie.
Odpowiedz
#25
rzadko są w sumie mechaniki na przecenach
Odpowiedz
#26
Fnatic podrożeje - gadałem ze sklepem, Ryos odpadł, genesis nie wiem co z klikiem
Poczekam na Sharkoon Skiller Mech - na Kailh Brown (w sumie to wolę kailh ;p)
NKRO, podświetlenie i chyba 285 zł - no pozostaje czekać.
i ją chyba kupię ;D
Odpowiedz
#27
Problemem tych "tanich" firm jest to, że oferują tańsze produkty, jednak kosztem układów elektronicznych. Obawiam się, że z Sharkoonem może być podobnie.
Odpowiedz
#28
Tak, ale NKRO jest to jest. Pozatym jeśli rzeczywiście będzie kosztował ponizej 300 zł to warto.
Te 30 ms to w FPS lub Wieśku, Far Cry nie byłyby zauważane, bo tam się nie tapuje jak powalony ;D
Odpowiedz
#29
To tak, tylko w RTS'ach zauważysz.
Odpowiedz
#30
https://www.morele.net/klawiatura-sharko...n-1008037/
pewnie kupię, zobaczymy jak jest z tą klawą
nawet 2 zł przeceny, taka okazja, aż żal nie kupić ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.