• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genesis RX85
#11
hehe, a do ilu?
Odpowiedz
#12
najbogatszy to ja nie jestem ;P
tak do 350 myślę z nowych, używki tylko jesli są duzo tańsze i wciąż na gwarancji producenta, najlepiej nówka
Mogę kupić Asus Tactic Pro za 300 zł (22 miechy gwar.) ale wygląd kompletnie mi się nie podoba i mile widziałbym mniejszą klawiaturę (a tamta ma jeszcze dopchane makra)
Kiedyś kupiłbym Ozone Strike Battle, ale dziś to widze nawet mój QPAD podrożał.
Odpowiedz
#13
na tego ozona można by popolować, czasem na promocji bywała też tesoro excalibure spectrum na kailha brown za 399
Odpowiedz
#14
hmm to daj cynk jak coś ;D
ale ozone drogi w ciul, wolałbym coś do 350 zł ;D
Odpowiedz
#15
369 zł ozone na brownach to nie tak drogo ;)
Odpowiedz
#16
Wciąż mam dylemat czy Kailh czy Cherry
Teraz można powiedzieć że więcej pisze, albo będę pisał (mam taką cichą nadzieję ; P
i tak trochę nie wiem sam co lepsze.
Wiesz nie chciałbym wydawać za dużo, jedyne czego w prawdzie potrzebuje to zwykłe podświetlenie, klawiatura bez double clicku i najlepiej z ,,zapadką w połowie" (dlatego np. B740 przykuł moją uwagę, choć nie jest na brown, ale klawiatura dużo bardziej rozbudowana niż Ozone w te samej cenie)
Jak najbardziej TKL mi odpowiada. Powiem Ci, że myślałem nad klawiaturami z chin, ponieważ czasami są mega tanie, a w moim odczuciu tamta na Outemu Blue była lepiej wykonana niż mój QPAD ;D
Kiedy zobaczyłem, że ma NKRO to mnie trochę przytkało więc warto zamawiać z aliexpress. Ostatnio widziałem klawę na Black i Blue z poddświetleniem za 15$. Jak to bywa w moim życiu mam farta - przesyłka jest za 20 ;D
Na morelach zobaczyłem ThundderX3 TK40. Jak w życiu nie lecę na wygląd (poza dziewczynami ;D) takk tutaj on mi się podoba.
,,Hybrydy elektrostatyczne" trochę to wieśniacko brzmi, ale kojarzy mi się z Topre.
Wiem, żeś sceptyk ale na ciebie liczyć mogę, że powiesz coś więcej ;D
PS. mam wrażenie, czy ddouble click podczas pisania w mx redd to coś normalnego czy mi switch się wali?
Odpowiedz
#17
Możesz spróbować - Team Wolf ZHUQUE na Outemu Blue i dokupić sobie osobno np. gateron brown switche, z Chin po ~250 zł można zamówić

PS. chattering może występować, dlatego niektórzy producenci stosują odgórnie narzucone opóźnienie kliku np. 5, 10, 15 ... ms. Inna opcja to taka, że przypadkiem Ci się wciska.
Odpowiedz
#18
Wiesz t4co miałem Outemu Blue, byłby dobre przy szybkim pisaniu, miałeś racje przy wolnym wpisywaniu wydają się takie sztywne.
Po prostu takie niesmukłe i przypominające ,,twardą klikającą membranę" z lepszym feelingiem (mechanika wkońcu), ale to nie to
Kailh słyszałem, że liniowe bardziej przypominają może pójsc w tę stronę.
Cherry jak będzie okazja, ogółem chcę co najmniej TKL, wiesz Blue do pisania a zorro black (planuję AK33 z aliexpress) przypominające redy, ciut cięższe, do grania
Takie dwie małe klawiaturki, kompromis ssie, tak będę zadowolony w pisaniu (domownicy nie) i pogram na ak33.
Sensownie?

EDIT

Na procpu jest Fnatic Gear Rush na Brownach za 369 (200 zł przeceny) możebym wziął, ale nie wiem czy ma duży shift.
Jest jeszcze Roccat Ryos TKL za 389
Jakieś inne propozycje na Brownach ?
Bo ściąganie z zagranicy trochę trwa, a tu bym miał klawę w sam raz
Chcę tylko normalnego podświetlenia, długiego shifta + Browny (mogą być Kailh)
Normalnie brałbym Fnatica ale niepewny jestem co do shifta
Odpowiedz
#19
Napisz luźno do sklepu :)
Rozmawiałem z nimi, chętnie dotrzymują kontaktu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#20
napisałem, ale na razie nie otrzymałem odpowiedzi.
no a hardpc hajsu za DM1 nie oddał łobuzy
już 3 tyg, a mieli 2 jeszcze dam im czas do niedzieli potem pogadamy ; )
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.