• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier (cs go) 200 zł
#1
Witajcie. :)


znowu muszę skorzystać z Waszej eksperckiej wiedzy i poprosić o poradę :) Moje obecne superluxy hd 681 evo mk2 niedługo wrócą do sklepu z powodu wady i pomyślałem, że dobrze byłoby parę złotych dołożyć i zainwestować w coś troszkę lepszego. Dlatego czy możecie mi polecić słuchawki półotwarte do 200-230 złotych, w którym głównym przeznaczeniem byłyby dynamiczne gry komputerowe (cs go) oraz okazjonalnie rock/power metal? :) Karty dźwiękowej brak (choć mam nadzieję dokupić w dalekiej przyszłości). Nie podróżuję z nimi. Mam spory łeb, więc nie chciałbym by były to malutkie słuchawki (obecne 681 evo mk2 są odrobinę przyciasne, chociaż wersja 681b z rozsuwanym pałąkiem była w porządku). Jako, że głównym przeznaczeniem będą gry z cs'em na czele, zależy mi na w miarę dobrym odwzorowaniu dźwięku przestrzennego. 
Odpowiedz
#2
A zamknięte mogą też być?
Odpowiedz
#3
Osobiście poleciłbym ci ISK HF2010.
Bardzo dobre, naturalne z mniejszym ale i też mniej sztucznym basem od Evo. Nawet na łeb goliata by weszły ;)
Jeśli chcesz dużo basu, większą przestrzenność i ogólnie dźwięk bardziej w stronę Evo, też dobrą ergonomię to zakup ISK HP580 (powinny pasować.)
Odpowiedz
#4
(09-02-2016, 11:21 AM)t4co napisał(a): A zamknięte mogą też być?
Jasne, szczególnie jeśli model, który masz na myśli jest najlepszym, co można w tej cenie dostać, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy chcę słuchawki, które wygłuszałyby mi całkowicie otoczenie.


(09-02-2016, 02:35 PM)Czyszczu napisał(a): Osobiście poleciłbym ci ISK HF2010.
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony będę na dniach składał większe zamówienie w sklepie morelowym, więc i słuchawki chcę tam kupić (wiadomo - im więcej, tym o większy rabacik się wykłócę ;P), a tego modelu nie mają na stanie. Ale pomijając ten szczegół słyszałem, że nie mają tak dobrego dźwięku, jaki można w tej cenie znaleźć i martwi mnie trochę czy nie będą za małe :)
Odpowiedz
#5
Eeeeeeeeeeee...
Polecam zobaczyć wątek Człowiek uczy się na błędach.
On ma duży łeb i leżą świetnie. Nic dziwnego, ja też mam 6/8 w regulacji i dużą głowę.
Dźwięk mają dla mnie lepszy od HMC631 - najlepszego headsetu (pomijając kontrowersyjną wygodę) do 250 zł.
Hardpc ma je na allegro, bdb sklep.
PS. kto ci mówił że nie mają dobrego dźwięku? Pewnie ta osoba nie miała porównania i nie ma lepszej karty dźwiękowej niż integra ;d
Odpowiedz
#6
,,Powiem wam jak zobaczyłem kuriera w bramie to już nie mogłem wytrzymać! Słusznie słuchawki są po prostu zajebiste! Po wstępnych testach na muzyce po prostu WOW. Wszędzie czytałem że słuchawki są stonowane i nie mają mocnego basu gdy zacząłem słuchać muzyki typu heavymetal ( mojej ulubionej ) padłem :D. Co do mikrofonu skusiłem się na mt391 genialny wybór! Jesteście zajebiści panowie, no i czekam na grudzień i przekonamy się co ten sprzęt potrafi na o niebo lepszej karcie dźwiękowej :P. Co do wygody są naprawdę wygodne w weekend za tydzień jak przywyknę do słuchawek zrobię sobie mały maraton i zobaczę jak sprawują się po dłuższym użytkowaniu. " Mostal
Ogółem jak dla mnie słuchawki o wiele czystsze i naturalniejsze od Evo, detaliczne, bardziej szczegółowe i mają lekki przyjemny dźwięk. Ten bas w Evo jest sztuczny, nie miałeś takiego wrażenia? Poza tym mają małą scenę. Tak BTW te twoje Evo mają calkiem dobrą przestrzenność.
Ewentualnie dozbieraj do Roccat Kave 5.1 a evo zostaw sobie do muzy i masz super zestaw ;D
Odpowiedz
#7
(09-03-2016, 03:06 PM)Czyszczu napisał(a): kto ci mówił że nie mają dobrego dźwięku? Pewnie ta osoba nie miała porównania i nie ma lepszej karty dźwiękowej niż integra ;d
No ja niestety też nie posiadam na tą chwilę karty dźwiękowej. I raczej szybko jej nie kupię, więc potrzebuję karty, która ładnie zagra na integrze.

Jeśli chodzi o Roccat Kave 5.1, to odpadają przez wysoką cenę (zresztą niepotrzebny mi mikrofon w słuchawkach), a Superluxy evo zwracam z powodu częstych awarii.
Odpowiedz
#8
Mówiłem - bas ISK HP580
Duża głowa, spokojna głowa :D i dobry dźwięk HF2010
Odpowiedz
#9
@Czyszczu rozumiem, dziękuję Ci za odpowiedź. :)


A co myślicie o tych modelach? Są konkurencyjne wobec ISK HF2010, czy jednak te isk to najlepsze, co może być? ;)
SteelSeries Siberia 200
audiotechnica ATH-M20X
Sharkoon SHARK ZONE H30
Odpowiedz
#10
SS Siberia odpuść, Audiotechnica to głównie bas i ,,skompresowane brzmienie", oczywiście nie najgorsze, ale raczej nie poleciłbym do integry.
H30 to wielka niewiadoma, niby wygląda dobrze, ale nie wiadomo jak z dźwiękiem.
Zawsze możesz kupić H40, niewiele droższe i jako pierwszy zdać relacje.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.