• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz pod dużą łapę do CS'a - poszukiwania tej jedynej
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Rival 100, Rival 300, Razer DA Chroma, Zowie ZA11, Zowie EC1-A, Mionix Avior, Logitech G303,  DM1 Pro S
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/10
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-SR
  • twój budżet: do 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm, lub fingero-palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 21 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:
    No to zaczynamy opisywać pokrótce moje wrażenia z posiadanych do tej pory myszek. Zachowam chronologię ich nabywania: 
  1. SS Rival 300 - przyciski i rolka ok, ale przód myszki zdecydowanie za wąski, przez co brakowało miejsca na palec serdeczny.
  2. Razer DA Chroma - przeszkadzał mi ten rozszerzający się przód.
  3. Zowie ZA11 - genialny kształt, pasowała idealnie. Ale z drugiej strony fatalna rolka i trochę zbyt twarde przyciski.
  4. DM1 Pro S - porażka totalna...
  5. Rival 100 - bardzo fajny feeling przycisków głównych, jednak trochę za mała i zbyt płaska.
  6. Zowie EC1-A - kształt ok, ale nie tak wygodna jak ZA11. Przyciski zdecydowanie zbyt miękkie i ta nie dość, że kiepska to jeszcze świecąca rolka...
  7. Mionix Avior 7000 - świetne przyciski główne i rolka. Jednak zbyt płaska.
  8. Logitech G303 - przyciski i rolka bardzo fajne, ale znów za mała.
Kończą mi się już pomysły. Ideałem byłoby połączenie kształtu Zowie ZA11 i przycisków Aviora. Zastanawiam się nad Mionix Castor. Czekam na Wasze propozycje, bo mi już brakuje pomysłów.
Odpowiedz
#2
Ja bym został przy za11.
Mi też dm1 nie pasował ;c
A jaką byś polecił do palma z lekko ugiętymi palcami (taki mały claw) z tych twoich myszek?
Odpowiedz
#3
Z tych wszystkich najlepsze wrażenie zrobił na mnie Avior. Naprawdę świetna jakość wykonania i feeling przycisków. Gdyby tylko była trochę wyższa, to byłaby dla mnie idealna.
Odpowiedz
#4
Ciekawe jakby leżał stary G400 :x
Nie masz go tam w jakimś Media u siebie?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Przelatuj sobie przyciski w ZA11 na Omrony 20M. W DM1 Pro jest problem taki, że często chińczyki źle lutują microswitche stąd klik zdarza się ch**owy samemu się wlutuje i jest zajebiście, np. Niebieskie Huano polecam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.