• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Człowiek uczy się na błędach
#30
Powiem ci jedno dźwięk tu i tu to w ogóle coś innego nie mają nic ze sobą wspólnego i jedne i drugie słuchawki. ISK nawet na integrze grają o wiele głośniej gdy tylko włączyłem muzykę orgazm dźwięk jest rewelacyjny. Razer przynajmniej w moim odczuciu i gdy miałem okazje kiedyś przetestować Razer 7.1 bo okropnie duży bas gdzie momentami całe słuchawki "pulsują", tu zaś wszytko jest z stonowane, słuchawki nie mają za dużego basu ale nie są "skastrowane" z basu. Dźwięk jest mega czysty, jedyne na co teraz czekam to na nową kartę dźwiękową którą będę kupować w grudniu! Na pewno kupienie Razera i dyskusja tu nauczyła mnie jednego aby nie kupować jak ktoś tu określił po prostu bubla, wole od dziś zainwestować w porządniejszy sprzęt. :) A co do wytrzymałości w Razerach niejednokrotnie słyszałem jakieś skrzypy słuchawki przez pęknięcie nie dociskały się do uszu, tu zaś nacisk na uszy jest genialny!! Czeka mnie jeszcze jeden dłuższy maraton w tych słuchawkach i zobaczyć jak z wygodą ale chcę na razie poczekać aby słuchawki się jeszcze wyrobiły i żeby test był jak najbardziej miarodajny, jak tylko go zrobię to na pewno o tym napiszę :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Człowiek uczy się na błędach - MosTaL - 08-24-2016, 02:02 PM
RE: Człowiek uczy się na błędach - Hya - 08-26-2016, 05:54 PM
RE: Człowiek uczy się na błędach - Hya - 08-29-2016, 09:11 PM
RE: Człowiek uczy się na błędach - MosTaL - 09-02-2016, 02:11 PM
RE: Człowiek uczy się na błędach - Hya - 09-02-2016, 03:51 PM
RE: Człowiek uczy się na błędach - Hya - 09-02-2016, 04:13 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.