• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Człowiek uczy się na błędach
#11
Nie powinno a będzie lepiej :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
A jakieś dobre słuchawki jednak z mikrofonem?
Odpowiedz
#13
słuchawki SteelSeries Siberia V2 co o tym myślicie?
Odpowiedz
#14
Nie, nie i jeszcze raz nie...
Nic "gejmingowego" zazwyczaj nie jest warte uwagi.
Siberie to dość słabe dźwiękowo słuchawki.
Słuchaj, to że coś kosztuje, nie znaczy, że jest dobre.
Nie doszukuj się headsetów, bo nie przebiją takich HF z osobnym mikro w cenie małej pizzy. Kupisz drugi bubel jak Krakeny.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
dokładnie, podałem ci słuchawki, poczytaj ich recenzje i zdecyduj.
Odpowiedz
#16
ja to bym do integry ISK'ó HF2010 nie polecał specjalnie. Wolałbym jednak HMC631
Odpowiedz
#17
HMC grały tak ciemno ,,tajemniczo" na integrze, ale integra integrze nierówna. U mnie ISK grało ok na integrze, oczywiście ciszej, ale spoko.
HMC to dobre słuchawki ale kupuj tylko gdy przymierzysz, bo mogą być niewygodne.
@Hya
kolega dał hajs żebym mu kupił pady cop, powiem jak się sprawują naprawdę.
Odpowiedz
#18
Dobra przekonałem się do tego iż lepiej kupić słuchawki na jack, ostatnie pytania i już was nie męczę znalazłem inny mikrofon media tech mt390 po wstępnych odsłuchach wydaje mi się iż jest naprawdę dobry jak wy myślicie? Jeszcze jedno jaka kartę dźwiękową polecacie ogólnie przyszłościowo nie do tych konkretnych słuchawek ale żeby też dobrze grały na tej karcie? Trochę pozmieniały się plany i jednak mam plan ulepszenia komputera w grudniu więc kupię przy okazji kartę dźwiękowa?
Odpowiedz
#19
Według mnie - ISK HF2010 + Prodigy Cube Black Edition + MT390 jak chcesz na clipsie, ja mam mt391
I masz bardzo dobry zestaw. Karta pozwoli Ci podłączyć praktycznie każde słuchawki, a hf będą więcej niż wystarczające
Odpowiedz
#20
A jak w sprawię przestrzenności dźwięku? Bardzo lubię jak dźwięk jest przestrzenny.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.