• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel do 300 zł
#1
Witam,

dostanę jakiś fotel sensowny w tej cenie? Ostatnimi czasy kupiłem biurko w Bodzio i jest dobre, jednak muszę podciąć w nim nogi i powinno być lepiej. Na tę chwilę szukam wygodnego krzesła pod 'regulowane' (podetnę pod siebie) [kąt prosty ramię - przedramię; na wysokości podłokietników] biurko, aby jakoś sensownie grało się w CSa (fingertip).

Słyszałem o fotelach firmy SitPlus:
- Space
- Spectrum HB
- Spectrum HB NET


Jednak cenowo tak sobie wyglądają. Czy coś innego znajdę w niższej cenie, czy lepiej zainwestować w te SitPlusy? Miałem już kilka używanych krzeseł i wszystkie po jakimś czasie się psuły.
Odpowiedz
#2
Przymierz je w sklepie. Nikt Ci nie powie czego oczekują twoje plecy i który fotel będzie najlepszy.
Odpowiedz
#3
No własnie nie za bardzo mam gdzie zobaczyć coś sensownego w sklepie. Jusk, Castorama, Leroy Merlin.. Nic sensownego tutaj.
Odpowiedz
#4
Inaczej nikt Ci nie powie. Może powiedz ile masz cm wzrostu, jakiej jesteś budowy to może wskażę cokolwiek.
Ja mam fotel Bristol bodajże z Agata meble. Powiem Ci, że jest spoko. Mam 185cm
Odpowiedz
#5
185 cm, szczupła sylwetka. Własnie słyszałem, że w Agata Meble można ciekawe fotele zobaczyć, jednak nie mam za blisko do tego sklepu.
Odpowiedz
#6
dokładnie najlepiej osobiście przymierzyć fotel do siebie..
Odpowiedz
#7
Ja tam mam krzesło za 50 zł i krzywy kręgosłup i jestem zadowolona z wygody :D :D Miałam fotel DX Racer za 800 zł ale sprzedałam, bo nie lubię na kółkach foteli, męczyłam się, nie mogłam się przyzwyczaić, nawet przy najniższym ustawieniu czułam że nogi nie dotykają w całości podłogi, to jednak dla wyższych osób i takich które lubią się kręcić :D
Odpowiedz
#8
zdecydowanie tak, ale zgadzam się, że trzeba usiąść i zobaczyć czy fotel odpowiada nam w praktyce, bo same obietnice producenta nie wystarczą
Odpowiedz
#9
(01-11-2017, 12:38 PM)matkruszak90 napisał(a): zdecydowanie tak, ale zgadzam się, że trzeba usiąść i zobaczyć czy fotel odpowiada nam w praktyce, bo same obietnice producenta nie wystarczą

No dokładnie, lecz człowiek nie zawsze ma możliwość, sklepy daleko i nie ma jak przymierzyć. A takie fotele to zazwyczaj w necie można zdobyć, w tych okolicznych sklepach to jakieś buble są :)
Odpowiedz
#10
z fotelami zawsze jest problem, bo nawet jak kupisz prawdziwą rakietę, to w końcu nie idzie na nim usiedzieć... ja jeszcze nie trafiłem na taki egzemplarz, z którym skończyłoby się inaczej.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.