• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kave XTD 5.1 Analog - link ?
#1
Witam ja się chciałem spytać z jakiego z sklepu kupie "te dobre" słuchawki bo na recenzji u was na test-gear.pl pisze że jest starsza wersja i nowsza i że nowsza to analog ale proszę o link żebym się nie pomylił.

Edit. : Czy to jest prawidłowy link? -
http://procpu.pl/p/1711/31787/roccat-kav...racza.html
Odpowiedz
#2
tak, to te z dopiskiem analog. Ale można je znaleźć taniej.
Odpowiedz
#3
Mógłbyś pomóc ?
Odpowiedz
#4
A i czy napewno będą lepsze od HMC 631 i czy nie ma innego wyboru do 350
Odpowiedz
#5
Przepraszam że tak zaśmiecam... boshe ja poprostu mam tak trudno z podjęciem decyzji, tak samo było przy wybieraniu HD 681 :D.. nwm jak wy to wytrzymujecie
Odpowiedz
#6
HMC są lepsze. Kavy tylko do CSa.
Odpowiedz
#7
Lepsze... tzn, pozycjonowanie stoi na dobrym poziomie(lepszym niż hd 681?) a także muzyka/filmy dobrze grają, gdzie kave-y źle grają te dwie rzeczy?
Ja te słuchawki kupuje nie na jedną chwile stąd trudny wybór.
Ej a jeśli scena lepsza w pół-otwartych i pozycjonwanie chyba też to nie ma odpowiednika hmc 631 pół-otwartych?
Odpowiedz
#8
Jako tako nie ma odpowiednika w cenie.
Kavy to się kupuje tylko do cs go, ze względu na samo pozycjonowanie, o dziwo jest tam najlepsze.
W muzyce, filmach, grach (brzmieniu) nie porównuj. Kavy są też wygodniejsze.
Ty masz HMC? Jak są dla ciebie nie wygodne to kup nauszniki COP i rozciągnił pałąk. Tak zrobił kolega i jest zadowolony.

Kiedyś poleciłbym ci te Pioneer SE-A1000
Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluc...la-graczy/
Ale są nieprodukowane. Poza HMC jeśli chcesz bardziej przestrzenne i o dobrym pozycjonowaniu, gdzie posłuchasz muzyki i pograsz kup 668b, lub zamknięty wariant HD 669. Swoją drogą widziałem na allegro 668b i 669 razem za 120 zł (uzywki oczywiscie)
Odpowiedz
#9
Ej to ty mi doradź ostatecznie jak możesz... bo filmy słucham przeważnie na głośnikach/niekiedy słuchawki a muzykę to żeby leciała w tle jak przeglądam neta... a cs to wiadomo lepsze mają być niż HD681... jeśli w muzyce kave-y sprawują się tak jak HD681 lub podobnie... lekkki basik wystarczy xd... więc jak by tak było to biorę tylko czy tak będzie?
Odpowiedz
#10
Skoro muzyki słuchasz przez głośniki to powinny ci one wystarczyć. Kavy tylko do CS'a. Ich brzmienie w porównaniu nawet do ostrych HD681 jest słabe. One tak wiesz czysto pro skill pozycjonowanko ;D
W zasadzie ich zalety:
wygoda, wibracje, i pozycjonowanie. Jeśli grasz 90 % w csa to bierz kavy. Karty specjalnie nie wymagają.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.