• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki do 300 zł + pytanko
#1
Witam

 Potrzebuje słuchawek tak do 300 zł. liczę na waszą pomoc w wyborze. dodatkowe pytanie: znajomy chce wymienić się za moje takstary 5500 za jego AKG K550 jesli dopłace 250zł (jego słuchawki maja jakieś pół roku nie całe i są w bardzo dobrym stanie) co myslicie?



[*]jakie obecnie używasz?   takstar 5500 (okazały się być trochę za małe i nie wygodne na dłuższą mete)

[*]czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?  XonarDX

łuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)trochę do gier i muzyki

[*]jakiej muzyki głównie słuchasz? słucham hip hopu,muzyki klubowej,popu itp.

[*]w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? obecnie overwatch

[*]twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 320zł

[*]stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?   60 do 40 na korzyść komfortu 

[*]jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? sam nie wiem zawsze używałem zamkniętych ale po 2-4 godzinnej grze pocace się uszy.... mam okno od ulicy więc w ciągu dnia jest dość głośno... myślę że pół otwarte były by dobrym rozwiazaniem

[*]wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? mniejszą

[*]czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? słuchawki będę używał tylko i wyłącznie w domu

[*]dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): zależy mi na wygodzie aby można było w nich siedzieć wiele godzin i nie zmęczyć tak uszu
Odpowiedz
#2
Bierz AKG, będą napewno lepsze.
Spytaj się czy możesz ,,przetestować"  czy ci pasują wtedy zobaczysz.
Odpowiedz
#3
znajomy bedzie w miescie w tygodniu to sobie sprawdze je... ale juz je wczesniej widzialem .... ma je juz 8 miesiecy zostalo na nie jeszcze okolo 15 miesiecy gwarancji... zastanawiam sie czy po prostu to jest oplacalne... wiem ze sa w dobrym stanie bo on dba o takie rzeczy.... moje sa prawie nowe wiec licze te 200 zł za nie + 250zł razem 450 zł... nowe akg 550 kosztują 580-600zł
Odpowiedz
#4
Zobacz po ile są najtańsze na olx czy coś i powiedz, że za tyle możesz wziąć. Jeśli zależy mu na sprzedaży to się zgodzi.
Odpowiedz
#5
używane k550 po ~450 chodzą, jak w dobrym stanie to warto
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.