• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki + mikrofon
#11
668b s też kastratami, niemniej jednak przyjemniejsze od hd681 i klasa wyżej w dźwięku.

Evo są podobne do HP580, w których bas jest mniej sztuczny
Jak chcesz iść w stronę basu to tylko HP w rozsądnej cenie
Odpowiedz
#12
Czyli mówisz, że brać HP i mimo tego bassu beda dobrze sprawdzać sie w grach? Rozumiem, że zakup gamingowych pokroju a4tech czy tracker jest bezsensu? Kiedyś miałem dobre słuchawki Plantronics Gamescom ale ta firma chyba już nie produkuje słuchawek?
Odpowiedz
#13
Produkuje, ale pewnie w muzyce wypadają i tak gorzej. W grach będzie podobnie, może lepiej.
To zależy od przyzwyczajenia

Niech wypowie się Xexu on ma te słuchawki.
Odpowiedz
#14
Dziś wieczorem, (około 20) wypowiem się i potestuję ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
Super, czekam na opinie.
Odpowiedz
#16
Dobra, to tak...
O wygodzie już mówiłem, raczej nie mam się czego czepiać.
Dźwięk, tutaj pies pogrzebany.... Żartowałem :v
Bardzo przyjemne w słuchaniu muzyki. Bas nie jest przesadzony i nie jest "sztuczny", przyjemny.
Pozycjonowanie, raczej bezproblemowo. Trzeba się przyzwyczaić do słuchawek. Nie ma możliwości, gdy jest cisza, żebyś źle usłyszał z której strony idzie frag.
Pierwsze dni użytkowania mogą okazać się dziwne, jeżeli masz teraz douszne, ale z czasem będzie tylko lepiej.
I jeszcze jedno, przydałaby się jakaś lepsza dźwiękówka, gdyż na integrze te słuchawki nie pokażą Ci jakie są naprawdę ;)
Na takim laptopie to tylko zarys ich charakteru.

I jeszcze jedno...
Nie mam porównania do innych słuchawek nausznych o innej charakterystyce. Podczas takiego full auto z m4 (tłumik) w 1.6 ciężko usłyszeć kroki. Ktoś może to sprawdzić u siebie na innych? ;p Wtedy kwestia czy bas zagłusza czy nie się rozwiąże. Mam wrażenie, że to normalne w 1.6 ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
Gram w BF'a. Nie ważne jakiebyś miał słuchawki jak wszyscy napier****ją wokół Ciebie nie masz prawa nic usłyszeć.

To tak jak m4 + footstep, który jest wtedy baardzo ciężki do wyłapania.
Odpowiedz
#18
Witam, dziękuje za odpowiedzi. Co do samego grania to tak jak pisalem gram tylko w cs:go w trybie turniejowym, zadnych serwerow publicznych dlatego pozycjonowanie jest dla mnie wazne. Jak w te sluchawki sie do mssiehmajaoich obecnych Roccat Syva? Sklaniam sie ku tym ISk Hp 581, tylko czytajac testy bassy sa odczuwalne. Niestety dolozenie karty nie wchodzi w gre, plyta glowna to MSI z dzwiekowka ALC887 7.1
Odpowiedz
#19
Raczej ciężko to porównać bo jedne to dokanałowe a drugie to nauszne :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#20
Nie jest to wysoka cena, mam 14 dni na zwrot, przesledzilem Twoje posty i zebralem opinie kolegi Czyszczu i zamawiam ISK HP580
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.