• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz FPS
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Mionix Avior 7000
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): low
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 5
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 60
w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
jaką masz obecnie podkładkę: Tesoro Aegis x4
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5, Tak
twój budżet: 250
jaki chwyt stosujesz: Palm
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:
Przez kilka lat użytkowałem logitech'a G500, który był dla mnie bardzo wygodny oraz precyzyjny, do Mionixa od 1.5 roku nie potrafię się przyzwyczaić, odczuwam ból nadgarstka co po czasie przeradza się na totalny brak precyzji, mam wrażenie, że mysz jest dla mnie zbyt lekka przez co nie współpracuje odpowiednio z ręką.
Odpowiedz
#2
Dobrze by było abyś przymierzył logitech G502 w sklepie.
Odpowiedz
#3
Co sadzicie o DM DM1 PRO s? Zdaje się, że opory przy przesuwaniu będą nieco wyższe niż w Mionixie , w którym ślizgacze mają styk z podkładką jedynie na krawędziach a nie całej powierzchni.
Odpowiedz
#4
Jak Avior nie leży, to i z DM1 mogą być problemy. Jest lżejsza, ogólnie kształt podobny, bo symetryk i niska.
Odpowiedz
#5
Na zdjęciach DM1 dostrzegam wiele bardziej wybrzuszony grzbiet niż ma to miejsce w przypadku Avior'a dlatego pomyślałem, że warto się nią zainteresować. Orientuje się ktoś czy w którejś sieciówce są one wystawione?
Odpowiedz
#6
Jest wystawione SS Sensei / RAW w wielu sklepach a mają one dokładnie ten sam kształt. Avior jest bardziej kwadratowy to fakt, niemniej pytanie czy to przez to cię ręka bolała.
Odpowiedz
#7
Przymierzyłem kilka myszek, niestety nic konkretnego. Razer wystawiany na potęgę, model abyssus zdawał się być najwygodniejszy, dosyć komfortowo leżał w dłoni SS Rival lecz spad klawiszy oraz jej długość ją skreślają. Roccat Kiro też dosyć wygodnie leżał.
Odpowiedz
#8
To może rzeczywiście DM1 Pro będzie dobrze leżał. Wyda Ci się jak taki dłuższy abyssus.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.