• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki - do 1000 zł, gry wszelkiej maści, możliwy streaming w przyszłości
#1
Komputer jeszcze nie jest kupiony ;)
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Sennheiser HD 202 (mają już 3 lata)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? NIE
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? - Raczej nie, max 100-200 zł w przypadku naprawdę znaczących argumentów
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z170a-gaming-m5-s1151-z170-4ddr4-usb3-1-atx-skylake-707323/
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 95-100% gry - stare senny które z tego co wiem są do muzyki (otrzymałem w prezencie) więc w razie czego mógłbym zmieniać słuchawki w razie potrzeby
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - niemal każdej, dubstep, metal, instrumentalna, PRAWIE wszystko ;)
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? DayZ SA, CS GO, Rainbow 6 Siege, Rust
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 1000 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk, zarówno słuchawek, jak i mikrofonu
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Powiem tak, w domu żyje 21 psów w danym momencie, z jednej strony powinienem chociaż tyle o ile ogarniać co się dzieje, z drugiej strony BARDZO zależy mi na możliwości skupienia się na grze (więc raczej w kierunku zamkniętych jak się nie mylę)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Ciężko mi na daną chwilę stwierdzić....  Chyba bliżej, by lepiej się wczuć (jeśli o to chodzi)
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Póki co nie zapowiada się ;) 
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Obowiązkowo wokół uszne, byle nie różowe ;D

    Z góry dziękuję za odpowiedzi i udzieloną pomoc :)

Odpowiedz
#2
Nie kupuj słuchawek za 1 tyś. bez karty dźwiękowej
Odpowiedz
#3
hmmm do 1.2 tyśka to lepiej weź kup kartę i słuchawki np. sennheiser game zero (750 zł) + aim sc808 (ok 420 zł) i sprawdzi Ci się to lepiej w grach niż same słuchawki za tyśka i bez karty.
Odpowiedz
#4
Właśnie nad Game Zero się zastanawiam, ale widziałem skrajne opinie w obie strony

EDIT: Płyta główna posiada kartę dźwiękową 7.1, nie wystarczy to? :)
Odpowiedz
#5
Specyfikacja to jedno, poza tym integra>>>zewnętrzna/ wewnętrzna na PCI/PCI-E
Odpowiedz
#6
@up
chyba odwrotnie :]
Odpowiedz
#7
lol. rzeczywiście XD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.