• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki 200-300
#1
  • jakie obecnie używasz?  (wcześniej używałem creative tactic 3d alpha ale się zepsuły, obecnie używam zwykłych słuchawek od telefonu)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? 
    - jeśli tak – to jakiej?  (mam karte muzyczną od słuchawek creative tactic 3d aplpha)
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej  (as rock b85 pro4)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)  (głównie muzyka, ponieważ rzadko gram w fps-y a lol czy wow nie wymagają nasłuchiwania dźwięków itp.)
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?  (elektroniczna i rock)
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?  (lol, wow)
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?  (350 zł chociaż wolałbym zmiescić się w 300)
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?  (dźwięk jest istotniejszy ale słuchawki nie mogą mocno nasikać na uszy, ponieważ nosze okulary)
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?  (raczej zamknięte, gram w domu)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?  (nie potrafię odpowiedzieć)
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?  (nie)
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):  (mikrofon mile widziany ale nie jest niezbędny)  (zastanawiałem się nad kingston hyperx cloud, steelseries siberia v3 ale chętnie usłyszę inne propozycje)
Odpowiedz
#2
Cloudy będą ok. Ewentualnie Rockmaster OE.
Odpowiedz
#3
jw.
Odpowiedz
#4
Dzięki za poradę i może żeby nie zakładać kolejnego tematu jakby ktoś miał czas mi polecić jakieś słuchawki douszne albo dokanałowe najlepiej tanie (mam na myśli kwotę tak do 50zł) myślałem o takich: Philips SHE3590 i czy by była wielka przepaść w jakości nad Brainwavz Delta. I tak na koniec czy jest ogromna różnica między takimi słuchawkami a tymi np. cloudami czy rockmasterami oe?
PS: sory, że nie nowy temat
Odpowiedz
#5
Z dokanałowych celowałbym coś w okolicach 100 zł, np. brainwavz jive, które są wygodne i całkiem dobrze brzmią jak na taką cenę.
Odpowiedz
#6
Dzięki za odpowiedź tylko widzę, że może być problem z ich kupnem a może zastępczo nadały by się: Snab Overtone EP-101M, AKG Y16, Brainwavz Alpha któreś z tych?
Odpowiedz
#7
jedna aukcja jest: http://allegro.pl/brainwavz-jive-etui-co...35710.html
Odpowiedz
#8
Ok dzięki za porade
Odpowiedz
#9
A słuchawki douszne Razer'a jak się mają?
Hammerhead'y pewnie 5x gorsze od Jive i cena powinna wisieć w okolicach 50zł :D
Pytam z czystej ciekawości.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
Podejrzewam, że porównywalny dźwięk jak w Razerach uzyskasz na słuchawkach za 20-30 zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.